Wpis z mikrobloga

@motorade: to jest tragedia tego narodu. Panisko jedzie i mruga światłami. Raz tak jechałem lekko ponad limit i wyprzedzałem na S8 tiry. W luserku widzę jakiś typ mruga, widzę dwóch młodych januszo-sebów w 15 letnim nissanie. Tak się spieszyli że jak przycisnąłem to w lusterki zobaczyłem jak zostawiam ich z tyłu a oni potulnie zjeżdżają na lewy pas jadąc 10 km więcej niż wcześniej bo ich nissan już nie może więcej.
@hipokryzjawkutos: ty nie rozumiesz. Gości dupa bolała że wyprzedzam i nie jade nie wiadomo ile(a jechałem lekko powyżej dozwolonej i to nie było powoli). Podjechali na zderzak i mrugali. Więc docisnąłem i ich złom nie dał rady. I się skończyło chojrakowanie. A wystarczyło żeby poczekali 40sekund jak dokończę wyprzedzanie tirów. Nie Polski ból dupska jest zbyt wielki. Oczywiście tak na całym świecie ludzie jeżdżą ale w Polsce jest ich wyjątkowo dużo.
@epll: 205 XD raz tylko sobie pozwoliłem tyle jechać, ofc będąc u znajomych pod Dreznem i byłem zesrany ze strachu, mam ledwie benzynę 1.8 bez gazu i muszę gaz cisnąć by jak kolwiek jechać więc o "odejściu" nie ma mowy.
@CukrowyWykop: takie zjeby są najgorsze. Zostawiłem sobie odstęp z 50m od poprzedzającego auta wyprzedzając tiry a tu mnie jakaś #!$%@? z prawej wyprzedza żółwim tempem jakimś szrotem, dodaje gazu i frajer musi hamować i czekać aż wszyscy przejadą żeby się wbić
@CukrowyWykop: no doskonale wiem o co chodzi, to #!$%@? sam sie posluchaj 40 sekund wyprzedzales tiry, normalne, ze #!$%@? tacy goscie gorzej niz wyprzedzajacy sie tirowcy, ty nie rozumiesz jak wyglada dynamiczny ruch uliczyny, skoro ktos chce jechac szybciej to sobie odpusc wjedz miedzy tiry na 5 sekund i niech sobie jada jak tak cie boli dupa, ze mrugaja. #!$%@? zawalidrogi
to #!$%@? sam sie posluchaj 40 sekund wyprzedzales tiry,


@hipokryzjawkutos: sam się posłuchaj typie, na takich s-kach sa kolumny tirów. Jak dla ciebie 140 km/h jest #!$%@?ące to takich jak ty tylko #!$%@?ć mandatami.

ty nie rozumiesz jak wyglada dynamiczny ruch uliczyny


dynamiczny ruch uliczny na s-kach WTF?. Następny debil w starym bmw jadący slalomem po mieście. Wyprzedzanie na pasach dla takiego kogoś jak ty? Dynamiczna jazda. Wyprzedzanie na trzeciego? Dynamiczna