Wpis z mikrobloga

mam flashbaki z 2015 roku i z zeszłorocznego entuzjazmu nad ministrem Szumowskim, który nigdy nie śpi i ma podkrążone oczy (,)

Do programu zaproszono, jak przystało na dobry program, ludzi o różnych opiniach w tej samej sprawie. Była zwolenniczka przyjęcia uchodźców, był też zwolennik ich nie przyjmowania w postaci Łukasza Warzechy. I wszystko spoko, osoby z przeciwnych obozów rozmawiają ze sobą, a widz ma szanse poznać argumenty obu stron i oba punkty widzenia

Tak moi drodzy, niekoniecznie muszą debatować między sobą ludzie o takich samych poglądach jak w #tvpis

Weźcie się wykopki czasem zastanówcie, co wy odjaniepawlacie. Rok temu wystarczyło kilka dni spamowania podkrążonymi oczami, żeby znowu cały wykop był za pisem. Tak łatwo dajecie sobą manipulować?

Założę się, że akcja z imigrantami na Białorusi to koło ratunkowe rzucone pisowi przez takie jedno państwo, akurat gdy poparcie dla największej partii opozycji zrównało się z poparciem pisu

miejcie trochę autorefleksji, nie bądźcie dzbanami jak w 2015 roku i rok temu

#neuropa #bekazpisu #takaprawda
Pobierz
źródło: comment_16296458550GC1EFfxUiXKPJIeDFb8xB.jpg
  • 12
@Walther00 pytanie po co zapraszać kogos zeby głosił poglady sprzeczne z naszym interesem.
Cos jak z braunem, jak zaprosisz go do rozmowy np na temat batozenia lgbt to bierzesz czesc winy za rozglaszanie takich pogladow na siebie. Zreszta w imie czegos takiego niektore media np organizujac debaty wyborcze wycinaly niegodnych kandydatów. Tvn zresztą uczestniczybw czyms takim od lat
wcale tvn zadnej narracji nie probuje przepchnąć. goscie też rozni i inne zdania ale tytul jakis taki srednio obiektywny hmmmmmmmmmm


@Arcyksienciuniu: Nie wiem czy wiesz, ale taki artykuł jest do czytania, zaś materiał do obejrzenia. Wrzucisz może przebieg tej rozmowy to pogadamy, bo póki co to chyba sugerujesz, że ktoś ma sobie wyrobić zdanie samym tytułem i #!$%@? zdjęciem z artykułu?
Niestety, zero zdziwienia z mojej strony, że prawica/konserwatyści mają renomę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Walther00:

Założę się, że akcja z imigrantami na Białorusi to koło ratunkowe rzucone pisowi przez takie jedno państwo, akurat gdy poparcie dla największej partii opozycji zrównało się z poparciem pisu


Komu Łukaszenka rzucał koło ratunkowe ściągając imigrantów i pchając ich na Litwę miesiąc temu? ale już nie wysyła na Litwę bo UE wspomogla Litwę w uszczelnieniu granicy

Aż takiego zmysłu startegicznego u pisowców to bym się nie doszukiwał, żeby żeby dogadywać