Wpis z mikrobloga

@Jestembogaty: no ale to ja nie rozumiem tego, co jest zlego w tym ze ktos sie spotyka z kims, ma partnera i uprawia z nim seks? bo widze ze taka osoba jest juz skreslona na wykopie w sumie i nie wiem jak to mialoby wygladac w praktyce wedlug was
@smolldaisy: u mnie jest skreślona,bo ja nie wiem czy miała jednego czy miała jednego i jeszcze jakieś chore relacje typu fwb i ons, a wiadomo jak wy kłamiecie w tym temacie, więc szkoda ryzykować, bo się można przez przypadek związać z dupodajką, która będzie zdradzać i wrobi w wychowywanie nieswojego dziecka.
źródło: comment_1629533555pVzrZ4oDIERLaYfWkWaXGX.jpg
aha czyli dorosli ludzie mieli byc ze soba i nie uprawiac ze soba seksu, zeby kobieta mogla to zrobic dopiero z toba?


@smolldaisy: zależnie od przebiegu, ale ogólnie tak. Wiesz, jedna osoba mi nie przeszkadza. Ale jak już była tam drużyna w pingponga, to kijem przez szmatę nie dotknę.
zgadzam się ze @smolldaisy no bo XD faceci to mogą ruchac, a laski nie. Jakie to jest przestarzałe myślenie. Ile ja się nasłuchałam, ze jak kobieta nie jest dziewica, to już XD a szczególnie jak sprawiało jej to przyjemnośc i miała wielu partnerow. Potępiasz laski, a nie masz prawa patrzeć innym do łóżka. Oni przynajmniej współżyją, Ty jak widać nie i masz z tym problem, bracie incelu
Jakie to jest przestarzałe myślenie.


@carbucketty: a jakie masz myślenie kto kogo powinien pierwszy zaprosić na randkę, wyzbać milość podejśc i powiedzieć, że coś do tego kogoś czujesz? Niech no zgadne, pewnie facet? Bo w tym temacie jak 99% różowych jesteś już "staroświecka", a to wszystko po to, żeby chrnic swoje ego przed psychicznym urazem i dyskomfortem jaki jest związany z byciem odrzuconym przez kogoś. Wy hipokrytki, jesteście wyzwolone i niwoczesne
@Jestembogaty: nie mam problemu żeby pierwsza zaprosić na randkę :) tak tez bywało, płace za siebie (chyba ze to już kolejne spotkania i przechodzimy na „raz on raz ja”). Akurat tak się na ten rok potoczyło, ze ja zarabiam, mój chłopak nie i jakoś nie oczekuję tego, ze będę dostawała od niego prezenty i hajs na utrzymanie, skoro sama umiem o to zadbać dla siebie xd jeśli komuś pasuje płacenie za
@carbucketty: powiedz mi, czemu nie rozumiesz, że my niechcemy się wiązać z jakimś qrwi5ki3m z watpliwą przeszlością seksualną i mającą na swoim koncie onsy i fwb, a teraz udającą świętą i kłamiącą, że była w jednym długim związku i tylko jednemu dawała dupy? Jedyną obroną przed takimi debilkami jest właśnie wymaganie dziewictwa.
Masz większy przebieg niż niejedna roksa, a przeszkadzają Ci kobiety, które miały kilkunastu partnerów seksualnych?


@TeBerry: Mi nie przeszkadza przebieg u kobiety. Mój komentarz dotyczył kobiet, które mają gdzieś męskie wymagania dotyczące cnotliwości różowych pasków, bo to one wybierają partnera do seksu, a nie mężczyźni.

Są kobiety, które maja obiekcje co do mężczyzn z wieloma partnerkami na koncie, bo boja się porównywania czy przedmiotowego traktowania, ale nie słyszałam, żeby któraś tak niepochlebnie się wyslawiala o nich jak Ty o kobietach mających wielu partnerow