Wpis z mikrobloga

@cryptonews_win: Ta ,a skad ty to wiesz? To nie 2010, teraz jak ci ktos wykona nieautoryzowana transakcje na twoim koncie na wieksza kwote(mowa o przelewie), to jak zglosisz to dosc szybko, to zblokuja konto wyjebkowicza. Odpowiednie departamenty bankow moga sie teraz komunikowac w czasie rzeczywistym poprzez system ognivo.
@cryptonews_win: OESU A ZY KOND TO WIESZ MISTRZU? Bo ja np z doświadczenia kapslu jeden xD i nie mowie o cofnieciu przelewu czy zgloszeniu typu "halo mozecie zablokowac ten przelew?", tylko o blokadzie srodkow skradzionych z czyjegos konta. Na infolinii to tyle wiedza co ty czyli nic, oni sie kontaktuja z odpowiednimi departamentami od ktorych dostaja odpowiedz co maja mowic. Wiedza tyle co z broszury mistrzu.
@cryptonews_win: napisalem w pierwszym poscie o kradziezy i wyjebce, a to jest klasyczna wyjebka. Wiec jakby zglosil to by zablokowali. W drugim poscie probowalem ci wytlumaczyc ze jak ktos zrobi nieautoryzowany przelew na inne konto i to zglosisz to zablokuja konto, to odpisales ze jestem bajkopisarzem. Wez juz lepiej stul i wroc do podstawowki na czytanie ze zrozumieniem.
@kolestyp: Co jest wyjebką? Zrobienie komuś przelewu? Nienormalny jesteś i tyle. Od kiedy robisz komuś przelew, a potem możesz mu to konto zablokować? Taką ma władzę szarak? O ile wiem tylko niektóre instytucje w Państwie, nie Janusz, który sie dał wydymać i potem płacz wylewa.
Jaki K mać nieautoryzowany przelew? Potwierdzany swoim logowaniem i swoim sms - nieautoryzowany?
Idź się lecz chłopie.
@WezniePrzestrzeleCiKolano: Lubię rozmowy z debilami/nastolatkami za monitorem, którzy twierdzą, że mają władzę taką samą jak urząd skarbowy lub prokuratura. To takie ćwierćwałki...
Krzywousty robi ustawy, żeby blokować konta naciągaczom, a kolesiowi wystarczy puszczenie tam przelewu a potem email do banku i PYK, koleś ma konto zablokowane. Jaja jak berety. Nie przestaną mnie dzieci w sieci zadziwiać swoją fantazją.
@cryptonews_win: gosciu gowno wiesz i nie potrafisz przeczytac ze zrozumieniem ale dalej otwierasz ta swoja morde. Jak nie wiesz co to jest wyjebka to po co w ogole sie udzielasz? Nieautoryzowany przelew to chyba wiadomo, ze kradziez i gdzie ja napisalem ze dobrowolnie zrobiony przelew powinien zglaszac jako nieautoryzowany? Tak kradziez z konta zglaszasz w swoim banku i blokuja od razu konto na ktore zostaly pieniadze wyslane. Przerobione. Jakis wyjebkowicz dostanie
@kolestyp: Jaka urwa kradzież z konta matołku? Koleś sam zrobił przelew. Czego nie ogarniasz? Jak się poduczysz kto może wnioskować o blokadę rachunku bankowego innego niż Twój to wróć. Póki co nie zawracaj ogona mitomanie. Wracaj na podwórko budować autorytet pisaniem bajek.