Wpis z mikrobloga

@Glacial: gość pisał, że matka go wyrzuciła z domu, mirki zaczęły się zrzucać na niego bo po ich wielu prośbach podał numer konta, wpłacili mu kilka tysięcy złotych, gość nie odzywa się od wczoraj
@Glacial: @SniffTheShark prawdopodnie udawal bezdomnego, na poczatku mialbyc pewnie bait, ale jak wyniuchal okazje to podal numer konta i debile wyslali mu kilka tysiecy na konto, a mireczek od kilku godzin milczy cieszac sie, ze udalo mu sie zrobic taki fajny przekret, to tak w grubym skrocie.
@cyberchosnek: może zbił smartfon albo rozładował, 22 godziny to jeszcze nie czmychnięcie z kasą. A jeżeli faktycznie zbaitował mirko to wpłacający mogą złożyć zawiadomienie na policji o wyłudzeniu / nakłonieniu do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, oni pójdą do Michaua po logi/IP, operator GSM udostępni IMEI i jeżeli SIM nie był na słupa to macie gagatka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Greensy: ale czego nie rozumiesz? Tu chodzi o to, że gość prawdopodobnie oszukał, a mówienie, że "ok git, oszukał to niech ma, należy mu się" wskazuje tylko, że tacy ludzie mogą sobie śmigać bezkarni. Pieniądz ma obiektywną wartość, to, że ktoś ma go więcej, nie znaczy, że warty jest mniej w ogóle.
@cyberchosnek: nie wiem skąd twoje przekonanie że oszukuje, jego wpisy są dość szczere i brzmi jak miły facet w potrzebie, a bycie miłym na wykopie to taka rzadkość że jakoś mi nie szkoda.
@cyberchosnek: nikogo nie oszukał, ludzie mu wpłacali bo chcieli xD jak zwykle ból dupy mają ludzie którzy nic nie zrobili i nic nie dali ale boli ich że też nic nie dostali xD

Trochę mi ciebie szkoda się zrobiło.
@Greensy: Ty jesteś kretynem, czy udajesz? 7 miesięcy temu oszukał @kris03 sprzedając mu za 150 zł wykorzystaną kartę Amazona i nie oddał mu pieniędzy.

To mi się zrobiło szkoda ciebie i twojej głupoty, żeby nie powoedzieć debilizmu. Ja mam wystarczająco i nic od nikogo nie chcę, a ty będziesz w przyszłości kupował garnki na raty za 4 koła xD