Wpis z mikrobloga

Mirki, co się odjabeło to ja nawet nie wiem xD. Prowadzę mikro firmę w Słupsku produkującą uszczelki i kilka tygodni temu przyszedł do nas taki wychudzony młokos, błagając o robotę. Dziwnie się zachowywał, ale o normalnego pracownika trudno w tych czasach, więc nauczyliśmy go jeździć widłakiem, obsługiwać maszyny.
Jednak od kilku dni coś się zmieniło, ręce mu się tak trzęsły, tak że nie mógł prosto widłakiem jechać xD Do tego ciągle w telefonie i dziwnie od niego woniało, jakby starym trupem, gościu albo się rozkładał od środka albo całe dnie na cmentarzu siedział xD Najgorsze, że ciągle błagał mnie o zaliczkę lub chociaż zgrzewkę harnasia albo jakiś domowy spirytusik.
Dzisiaj to już w ogóle przeszedł samego siebie, przyszedł do roboty wyraźnie nafurany i krzyczał, że on się zwalnia i pier**li taki Januszex, a jak go prosiłem aby wyjaśnił o co mu chodzi to powiedział, że on teraz 3 kafle w dzień zarabia i za takie grosze robić nie będzie. Na odchodne jeszcze rzucał w pracowników zaschłymi kajzerkami xD
I tutaj prośba do was Drogie Mirki i Mirabelki. Jestem pod ścianą, ja mam kontrakty do wypełnienia, a w robocie tylko Saszka i Dmitri. Na dzisiaj muszę dowieźć 10 palet uszczelek, każdy dzień zwłoki to kara 20000 zł. Nie chce prosić o pomoc, ale jakby ktoś był tak dobry i dosłał co nieco to proszę wysłać przelew na 67 1050 1243 1000 0090 3014 0421 . Każda złotówka się liczy!

PS: Zdjęcie dla uwiarygodnienia.
#bezdomnyrekin #afera #pdk
spinor - Mirki, co się odjabeło to ja nawet nie wiem xD. Prowadzę mikro firmę w Słups...

źródło: comment_1629206473fKVBzDUK5U6GmzEPPZCJlG.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@spinor: a to kawał ch... Widziałem ostatnio przy cmentarzu jakiegoś kolesia. Z opisu wyglądał dokładnie jak ten pracownik. Bredził coś,ze nie ma gdzie fona podładować.
Już leci przelewik do Ciebie, trzymaj się chłopie.
  • Odpowiedz