Wpis z mikrobloga

Siema. Mieszkam i pracuję na Malcie, zalozylem konto na bet365 tydzien temu, zweryfikowalem sie, dokonalem wplaty, zagralem kupon za 200zl, odebralem bonus, zagralem kupon za bonusowe 200pkt, wyplacilem kasę, kasa przyszła na konto. Wpłaciłem ponownie depozyt, obstawiłem zwyciestwo Legii z Wartą za 9615zł, wygrałem 22115, zleciłem wypłatę i dostałe. blokadę konta i prośbę o weryfikację kart płatniczych. Wyslalem dokumenty, czekam juz 34 godziny i dalej bez odbioru. A dokumenty przy rejestracji byly weryfikowane w mniej niz 3 minuty. Support nie pomaga, mowia ze nie ma maksymalnego czasu weryfikacji. Czycmoge cos zrobic w tej sytuacji? oczywiscie odradzam gry na bet365. Jak przegrywasz to jest ok, jak wygrasz to nagle proszą o dodatkowe weryfikacje. cyrk...
#bet365 #hazard #bukmacherka
  • 17
@tonyferii: Mają biuro na Malcie, jeżeli w ciągu tygodnia tego nie załatwią to tak chyba zrobię. Wiadomo, że minęło tylko 30h ale jstem zażenowany takim obrotem spraw. Z przyjęciem zakładu nie było problemu, a status mojego konta widniał jako zweryfikowane. Zwłaszcza, że wysłałem kilka dokumentów tożsamości, ID, prawo jazdy i paszport, a nie tylko jedno z nich
@Wojciechrempala: Nie ma sie co denerwowac, na 100% ci wyplaca. To jest podstawowe KYC dla bukow - zanim dostaniesz kase musza potwierdzic, ze konto na ktore leci kasa jest Twoje, i ze wplaty ktore robiles tez pochodza z Twoich kont.
A od siebie, jako osoby, ktora pracowala przez 3 lata w tej branzy dodam, ze te weryfikacje sa czesto specjalnie przeciagane, aby dac klientowi w tym czasie szanse na przewalenie kasy.