Wpis z mikrobloga

Ładną trasę wymodziłem? Detale pic rel. Jak macie sugestie, to dawajcie. Dodatkowo pytanie w ankiecie: lepiej będzie zejść żółtym czy czarnym szlakiem?

Jak zacznę o 6:30 rano, to do 18:30 max powinienem zejść. 34.3 km to nie aż tak dużo. Na pewno będę musiał wprowadzić poprawki w prowiancie... Więcej napojów, a mniej jedzenia.

#redtrekking #gory #karkonosze #sniezka
źródło: comment_1629121766R2iC6piqjtxpPpclSIE5BA.jpg

Jak zejść do Karpacza?

  • Żółty szlak 63.6% (7)
  • Czarny szlak 36.4% (4)

Oddanych głosów: 11

  • 12
@red7000: jak dla mnie ładniejsze widoczki ( ͡º ͜ʖ͡º)
jedyny minus to sporo osób - dużo osób idzie właśnie żółtym do strzechy, ale jak będziesz schodził koło 18:00 to raczej już pusto powinno być.
Bo najpopularniejszy jest niebieski chyba
@ntoskrnl: od marca 3 razy w tygodniu spacerek 15 kilometrów tempem 6.5 km/h jako trening, natomiast w górach zawsze najgorszy jest pierwszy kilometr, ciało nierozgrzane, pot zalewa plecy i strefy intymne, klucz to odpowiednie przygotowanie i ubiór ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale na brak kondycji nic nie poradzisz oprócz treningu

@Szpaqowsky: same schroniska raczej omijam, ostatnio na Szrenicy, w schronisku i wokół, przewinęło się kilkaset osób
@red7000: a masz ogarnięty powrót na Okraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)Czy z buta ? Pytam bo tam z transportem na Okraj z Karpacza różnie bywało. Raczej żółty może być trochę mniej ludzia widoczki w sumie lepsze.
Z drugiej strony ja bym przeszedł się jeszcze przez Biały Jar
@mat_pl: Start i koniec to Biały Jar. Całość pieszo. W Karpaczu byłem kilka razy, to nie ma co tam łazić.

@Szpaqowsky: Nawet jak zacznę o 6 rano, to i tak ludzie się zejdą do południa. A mogę jechać jedynie w sobotę. Liczę na to, że w najbardziej zatłoczone godziny będę akurat na jakimś zapyziałym szlaku bez ludzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kfffasny: poprzednie wycieczki: link