Wpis z mikrobloga

No ja #!$%@?ę, gram sobie Krzyżakami pod osiągnięcie Baltic Crusader...

[As Teutonic Order or Livonian Order, own all of Russia as core provinces and convert it to Catholic.]


No i wesoło ogólnie jest, przeczytałem, z opisu osiągnięcia powyżej, wynika, że potrzebuję wszystkich rosyjskich regionów z wiarą katolicką w nichże.

Spoko, to moje drugie podejście do tego achievka, pierwsze na poważnie (XD)

Jak się okazało, nie byłem do końca poważny, bo w 1650 roku coś mnie podkusiło, żeby sprawdzić w in-game achievements czy jak nawrócę te ostatnie parę prowincji to wpadnie osiągnięcie.

Co się okazało? Któryś #!$%@? z devów #!$%@? napisał o rosyjskich regionach, problem w tym, że Rosja nigdy nie powstała a ja sugerowałem się nazwą regionu, który możemy uzyskać klikając w "Regions" w opcjach mapy, a nie historycznym zasięgiem ówczesnej [względnie] Rosji XD

No i jest rok 1650, a ja muszę zaorać sukcesorów Mongołów na Uralu, skolonizować dwie prowincje tam, i #!$%@?ć a jakżeby inaczej - Osmanów, których jak zwykle jest więcej niż karaluchów.

Ja #!$%@?ę.

#eu4
Pobierz
źródło: comment_1629097454H5YGzOWQDiTuo8VEFLkkne.jpg
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shavarus: mi łatwo poszło mieczlwnikami. Ale to robiłem kilka patchy temu. Ruscy nawracali się jak tylko zobaczyli księdza :D
@BaRi: well, ja gram na proto-#!$%@?-expansion, po pół roku przerwy albo i lepiej, plus pierwsze podejście na taki #!$%@? = nie wiem co jest pięć + przegrałem wojnę z karaluchami, która była do wygrania, ogólnie eot, mam dość :D