Wpis z mikrobloga

ThinkPad R500, poczciwa i zaskakująca maszynka
Specsy:
Core 2 Duo T9400
4GB DDR3 (max. 8)
1680x1050
240gb Crucial SSD
+ bonusowo nowa ori klawa
Chyba mój ulubieniec, w cholerę portów, części zamiennych, gruby, ciężki i twardy jak dwie cegły, model z zintegrowana grafiką jak tutaj jest co prawda mniej wydajny ale cholernie cichy i nawet zimny (procek w idle 35-40 stopni). Zaskoczył mnie jak na swoją wydajność i w porównaniu do c2d z serii 7xxx to jak porównanie malucha do terenówki. Ekran jak na tamte czasy chyba marzenie, a dzisiaj jak na budżetówkę roznież no problem daje radę i git jakość. Nie wspomnę o klawiaturze, dałbym się zachlastac żeby takie wróciły ( ͡º ͜ʖ͡º).
#thinkpad #ibm #lenovo #chwalesie #laptopy #laptop
Pobierz anonimowiec125 - ThinkPad R500, poczciwa i zaskakująca maszynka
Specsy:
Core 2 Duo T9...
źródło: comment_1629060447yVSW4OyR3SreDJBK0NGosL.jpg
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anonimowiec125:
To mam jeszcze L420 z i5, 8gb ram ... brakuje klawisza "P" ale działa i ma wytartego taczpada, który też działa.
Ostatnio używałem go do oglądania finałów euro, na zewnętrznym monitorze.
Jestem skłonny go sprzedać po taniości :)
@anonimowiec125: Też się pochwalę T410 przywleczonym z miejsca pracy. Cały w pyle i smarze, czasem na niego kapała woda która osadzała się z powietrza na rurkach nad nim. Ale nie poddał się, przeżył i po czyszczeniu czeka na klawiaturę :)

https://www.wykop.pl/wpis/57995769/sam-sie-nie-spodziewalem-ze-bedzie-tak-szybko-z-wy/
https://www.wykop.pl/wpis/58186563/t410-zlozony-zostalo-mi-tylko-6-srubek-x-jak-mowil/

Wiem że w sumie to ta seria to nieco niewypał, ale darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda. Dla mnie ważne że działa :)

Nie wiesz gdzie mogę dostać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anonimowiec125: 350 zł + przesyłka
Tu masz treść ogłoszenia z kwietnia tego roku:

laptop Lenovo ThinkPad L420 i5-2520M 8GB HDD 500gb

Gdyby nie brakujące "P", które wciąż działa! I obskurny touchpad. To temu
komputerowi nic nie brakuje. Nie ma nawet śladu pęknięcia na obudowie.
Zawiasy ciasno chodzą.
Ten egzemplarz przeżyje niejedno barachło z marketu.

Procesor Intel Core i5-2520M 2.50 GHz
Pamięć RAM 8,00 GB DDR3
Matryca 14,0" matowa
Karta graficzna Intel
@anonimowiec125: Dzięki, lubię przywracać różne rzeczy do porządku (lub przynajmniej użyteczności) :)

Ok, w takim razie będę polował na używkę. Międzyczasie spróbuję naprawić tą co jest, nie mam nic do stracenia i tak ;)

Porada i dobre słowo zawsze w cenie, z fartem :)