Wpis z mikrobloga

Ale sie musze pchwalic.

Cale moje życie byłem podawaczem, przytrzymywaczem, pierwszym latarkowym dla mojego ojca. Nigdy mi nie dał nic zrobic; ani dziury wywiercić, ani drewna na krajzedze pociac. Taki typ, ze 'sie skaleczysz' i '#!$%@? robisz'.

Od czerwca mam swoje 'M' gdzie cos majsterkuje; a to listwe progową se przykleje, zawiasy podokrecam, nasmaruje co trzeba. Frajde mam niesamowitą, ze wreszcie moge pobróbować.

Zakup mieszkania zbiegł się ze smiercią teścia i zawsze coś tam tesciowej pomagam jak jestesmy z wizytą.
Dzisiaj wymieniłem spust do splóczki. Na pale, nigdy tego nie robiłem. #!$%@? sie 2 godziny ale zrobione. Wir w kiblu jakby Posejdon w tej sploczce siedzaił, nic nie cieknie, nic nie kapie. (òóˇ)

Nie myslalem ze takie male rzeczy moga dać tyle radochy. A i piwko w nagrode dostalem :)
Wasze zdrowie mireczki #czujedobrzeczlowiek #oswiadczenie #chwalesie #remontujzwykopem
Pobierz miodeksmrodek - Ale sie musze pchwalic.

Cale moje życie byłem podawaczem, przytrzy...
źródło: comment_1629051098wioxJhjae3OweWJtVTp3zP.jpg
  • 11
@miodeksmrodek: na szczęście u mnie tego nigdy nie było. Zawsze miałem jakąś dozę niezależności. Czasami sam robię jąkaś kilkudniową robotę gdzie konsultacje zawierają się w pytaniu "tata mogę użyć tego i tego?"
Rozwijaj się dalej. Miej to czego ci zabrakło w dzieciństwie