Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki i Mireczki!
Ogłaszam #rozdajo w którym do wygrania są dwa litrowe whiskey - Jack Daniels Tennessee Apple i Honey :)

Jestem inżynierem świeżo zdobyciu uprawnień budowlanych w branży elektrycznej i w miarę świeżo po zakończeniu studiów.
Także świeżo po studiach - 8 lat doświadczenia na sporych budowach.
Po tylu latach nadszedł czas na otwarcie własnej działalności, w której będę chciał:
1. Być Inspektorem Nadzoru branży elektrycznej na budowach różnych obiektów.
2. Wykonywać instalacje elektryczne, słaboprądowe, automatykę w nowo budowanych domach.
Oczywiście brakuje mi jeszcze VW T4, ale również brakuje nazwy i loga firmy :D
Ze względów oczywistych firmy typu ELPOL lub ELE-MIREK odpadają, w związku z czym proszę Was o pomoc!

W związku z powyższym serdecznie Was zapraszam pisania propozycji nazw oraz propozycji logotypów!

Najważniejsze:
Zwycięzców będzie dwóch:
Pierwszą osobę wybieracie Wy - wygrywa ten, kto zgarnie największą ilość plusów - bez względu na to, jaka to nazwa lub logo będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Druga nagroda będzie dla osoby, której logo lub nazwa (lub logo i nazwa) mi się najbardziej spodobają i będę chciał je wykorzystać - tutaj zastrzegam sobie prawo do niewysyłania nagrody nr 2, jeśli wszystkie wasze propozycje będą słabe.

Wyniki #rozdajo poznacie:
Nagroda nr 1 - na bieżąco, ale poinformuję oficjalnie w niedzielę wieczorem,
Nagroda nr 2 - informacja w poniedziałek rano - osoby, które chcą być wołane, niech plusują pierwszy komentarz.

Pozdrawiam i powodzenia!
Pozdrowionka - Drogie Mirabelki i Mireczki! 
Ogłaszam #rozdajo w którym do wygrania ...

źródło: comment_1628866789PcPdQIP7DvLe8dEINOABPf.jpg

Pobierz
  • 131
Zaczęło się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nazwa niekoniecznie musi być związana z byciem inspektorem, ale bardziej z domkami i ogólnie branżą budowlaną - może też być coś fajnego dźwięcznego a niepasującego wprost, ciekawe logo oczywiście narysowane w paincie :D