Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Mircy nareszcie pojawiła sie ta długo wyczekiwana chwila na horyzoncie, kiedy w dającym się przewidzieć czasie będę mógł kupić Zegarek. Chodzi o Zenith Defy Skeleton ref 95.9000.670/78.M9000. Chcę kupić nowy, w pewny sposób (nie chcę zostać oszukany) I oczywiście jak najtaniej xD doradźcie jaki jest najbardziej optymalny sposób żeby go nabyć. Jak narazie widzę kilka możliwości:
1) Apart (AD) nie wiem na jakie rabaty można liczyć?
https://www.apart.pl/zegarki/zenith/defy/6421
2) firma Jansen (AD). Oni nie mają strony tylko ofertę na chrono i tam tego zegarka nie ma. Pewnie tylko na zamówienie
3) firma Time Trader - znalazłem zegarek w ich ofercie na chrono24. Wydają się mieć dobre opinie
https://www.chrono24.pl/zenith/zenith-defy-classic-95900067078m9000--id14111170.htm?SETLANG=pl_PL&SETCURR=PLN
4) czasze garķów xD nie mam pojęcia co myśleć o tej firmie. W internecie zdaje się brakować jakichkolwiek opinii na ich temat
https://www.czaszegarkow.pl/zenith-defy-classic-szkieletowa-tarczy-tytan-o41-mm-p-326777.html
5) mam dobrych znajomych w Ticino w Szwajcarii, mógłbym poprosić ich o pomoc gdyby miało to sens.

Jak widać przekrój cen od 25 do 32k pln. Co robić?
#zegarki #zegarkiboners
badtorro - Mircy nareszcie pojawiła sie ta długo wyczekiwana chwila na horyzoncie, ki...

źródło: comment_1628804719tCM1MbSt6TKXmpGYJI5t7p.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@badtorro: Ja bym pierwsze co to proponowal go przymierzyc i zobaczyc na wlasne oczy czy pasuje, dobrze lezy itp. Pytanie czy chcesz po taniosci (wtedy chrono24) czy chcesz z salonu. W salonie pewnie tez jakis rabat dadza, szczegolnie jak im pokazesz inne oferty, nawet od grey marketowcow. Jak kupisz taki zegarek w salonie, automatycznie budujesz sobie historie z nimi, wiec jakbys chcial jakiegos Rolka w przyszlozci, to bedzie ci latwiej.
  • Odpowiedz
Aparat. Na dzień dobry 5% za rejestracje. Popytaj u znajomych pewnie ktoś ma 15% na wszystkie produkty z karta klubu. O innych rabatach niewiem, nie udało mi się nic nigdy dodatkowo urwać. Co do kupować prze neta i jeszcze za taka kasę, to te jestem za tym, aby fizycznie obejrzeć zegarek. Pare dni temu, a mówię za mówię dawno nic nie kupowałem i jakoś się zdażyło ze tego samego dnia udało mi
  • Odpowiedz
@badtorro: Zenithy to bardzo niszowe zegarki, poszukałbym ich po salonach Apartu, gdzie niektóre egzemplarze na pewno sporo się wyleżały i możesz dostać na nie potężny rabat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@badtorro: Zenithy to bardzo niszowe zegarki, poszukałbym ich po salonach Apartu, gdzie niektóre egzemplarze na pewno sporo się wyleżały i możesz dostać na nie potężny rabat.

@wjtk123: dobry pomysł. Dzięki za sugestię
  • Odpowiedz
@stanwok: obecnie jak chcesz Rolka to kupowanie Zenithów nic nie pomoże. Baa, wielu osobom nawet kupowanie innych Rolków nic nie pomoże. Po prostu taki popyt, że czekanie latami i salony mają w nosie Twoją historię. Nie wiem co trzeba byłoby mieć w portfolio aby się szybciej doczekać Daytony.
  • Odpowiedz
@rydzo: Mialem ostatnio rozmowe z typem z Bucherer’a. £30k historii zeby na submarinera sie zapisac.... z tym ze ja juz u nich jednego suba kupilem... ale to juz sie nie liczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stanwok: @rydzo: tak po prawdzie to akurat z Rolexem nie mam problemu, niespecjalnie mnie interesują te zegarki. Także pytanie pozostaje otwarte jak kupić najlepiej takiego Zenitha żeby nie wtopić kasy
  • Odpowiedz
@stanwok: czyli wygląda na to, że i kilka Zenithów niewiele by do Suba przyblizyło. Więc jak ktoś kasą nie rzuca na lewo i prawo to płacenie więcej w salonach nic nie daje.
  • Odpowiedz
@rydzo: też właśnie tego się obawiam. Poza Rolexem zegarki są ogólnodostępne i nie trzeba się bawić w zamówienia. Tyle tylko, że dziś byłem w Apart - cena wywoławcza co prawda 32k ale nawet bez karty apart zejdą o 15%. Czyli do kupienia za 27200 brutto. Najtańsza oferta jaką do tej pory widziałem w Polsce była na chrono24 od handlarza nie-AD za 25 tys. z groszami. Czyli ok 2000 brutto różnicy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wjtk123: dzięki. Takie mam też wrażenie. Wiedziałem, że ten zegarek jest dobry ale na żywo bardzo mnie zaskoczył. Wygląda dużo lepiej niż to sobie wyobrażałem
  • Odpowiedz