Wpis z mikrobloga

@IdillaMZ: Ty nazywasz ich trollami, ja osobiście znam osoby, które głosowali na szuralicje chyba tylko z naiwności, bo nie zakwalifikowałbym ich jako kucy, narodowców, antyszczepionkowców czy szurów innego rodzaju i wiem, że są np. za dostępem do aborcji na takich zasadach jak to jest w krajach zachodni. Trochę taki paradoks głosować na najbardziej ortodoksyjną partię na polskiej scenie politycznej, ale cóż naiwiność. Nawet nie wiecie dokładnie kim są wasi wyborcy xDD
@Promilus: No takich wolnorynkowców to ja właśnie znam i mówiłem o nich w poprzednim poście, ale raczej na ich głosy w kolejnych wyborach nie mogą liczyć, bo już całkowicie ich do siebie zrazili xD
@IdillaMZ: Sondaże tego nie potwierdzają, a ja proponuje się przyjrzeć strukturze waszego elektoratu z poprzednich wyborów parlamentarnych i ile potem procent waszego elektoratu z poprzednich wyborów zagłosowało potem na Trzaskowskiego, który jest jak na standardy PO dość mocno pro LGBT to powinno Wam dać do myślenia.

Oczywiście teraz elektorat macie zupełnie inny, bo Ci z resztkami normalności którzy głosowali na Was chyba z naiwności już Was opuścili. Jeżeli ktoś tam został
@Furox: Jakiego waszego? Ja oceniam neutralnie te rzeczy. To ty jesteś skrajnie zacietrzewiony dając upust swoim emocjom. Pro LGBT? Nawet platformersi tego nie popierają, tylko jest im to wtłaczane do głowy, że nie wypada mieć innego zdania, bo taka jest ideologiczna mądrość etapu.
@Furox: Ktoś kto głosował na Trzaskowskiego, zrobił to nie dlatego, że popiera ideolo lewicowe, które promuje on Warszawie, tylko mimo tego, że to robi. Poza garstką lewicowego elektoratu.