Wpis z mikrobloga

- oj tam jaki Trybunał, przecież tam zawsze swoich wsadzają
- oj tam aborcja, można sobie wyjechać za granicę przecież
- oj tam jakie Polska Press, to polski kapitał, dobrze robią
- oj tam KRS? nie będą nam tu z Unii rozkazywać jak mamy robić
- oj tam TVN? jest jeszcze Polsat
- oj tam Internet? zablokują tylko niepatriotyczne treści, popieram
- oj tam wyjście z UE? to zepsuta organizacja
- oj tam nie wolno wyjechać z kraju? przecież tu dobrze jest

tak wygląda prawdziwe gotowanie żaby, a pewnego dnia nasz polski, prl-owski skansenik będzie w pełni gotowy (wróć, nawet w PRL można było dokonać aborcji)

#pis #neuropa #4konserwy #polityka
  • 10
@Strigiformesman: szczerze to nie wiem, co mogę zrobić i trochę mnie to przytłacza. Natomiast tutaj piję do osób, które tak właśnie komentują każde kolejne autorytarne posunięcie PiS-u: co tam Trybunał, co tam aborcja, co tam TVN. W sumie każda z tych rzeczy, gdyby była tylko jedną jedyną wadą PiSu to dałoby się to jakoś przełknąć. Problem jest taki, że z każdym miesiącem PiS podkręca temperaturę w garnku o jeden stopień.
@memento_mori: a dodatkowo trzena pamietac ze to jedynie takie "sztamdarowe" przyklady. Jest jeszcze od groma malych aferek (jak np wydamie 0.5mln zlotych na system informatyczny ktorego za takie pieniadze po prostu nie dalo sie zrobic czy lawki narodowe), przekretow na szczeblach lokalnych (jak dotacje dla thinktankow i innych organizacji) oraz o aferach ktore nie wychodza na swiatlo dzienne albo tych ktorych przexietny czlowiek nie rozumie
@memento_mori: Pamiętaj, że influencerka internetowa jest w cenie i takie R4S farmy trolli prowadzi i się nie ogląda za siebie. Część tego typu stwierdzeń w internetach zaczyna swe życie właśnie w takich miejscach, a reszta kolportuje to dalej.
@memento_mori: Nie, nie. Bardziej, że PiS wie, że to zabawa w gotowanie żaby i tego typu stwierdzenia są produkowane taśmowo w takich agencjach. Ty do połowy (do zdania o TVN) przytoczyłeś to co zostało wpuszczone w sieć w przeszłości, a dalej zrobiłeś ekstrapolację w przyszłość. Czy te zdania zostaną użyte, nie wiadomo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jestem pewien, że losowy wykopek nie wymyśla tych fikołków tylko
@memento_mori: Stado kont twitterowych ze zdjęciem starszej pani które produkują po 400 wpisów przez pół roku to nie przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ani też coś trudnego do ogarnięcia i prowadzenia. Plus konta na fb + grupki na fb + nawet i wykop i masz już niezłe pokrycie do testowania fikołków.