Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego rozowepaski są tak mocno podatne na wpływy i modę? O co chodzi z moją na wielkie wary dodające lat? Narzeczona powiększyła usta. Wygląda tragicznie. Przed miała śliczną buzię aniołka. Obecnie straciła swój urok i młodzieńczy wygląd. Usta ma jak żaba przejechana na drodze szybkiego ruchu. Totalne nie w moim guście. Nie rozumiem fascynacji różowych napompowanymi ustami. Napompowane kolezankibrobią wzajemne koło adoracji klonów. Każda wygląda jak stara tirówka. Kocham dziewczynę, lecz teraz mam wrażenie jakbym całował własną ciotkę. Ona twierdzi, że wygląda pięknie, na moje oko oszpeciła się i dodała sobie lat. Jak przemówić do rozumu? Dlaczego bardziej słucha koleżanek niż własnego chlopaka? Mam podejrzenia, że oszpecone monstra specjalnie ją do tego namówiły, żeby wyglądała równie tragicznie. Czy one naprawdę tego nie widzą?
#uroda #zalesie #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61128b80acf873000ab0ddf7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 16
  • Odpowiedz
@Himik ja tez nie. Dla mnie zwykły makijaż podkreślający atuty danej twarzy wytarczy. Ogolnie to brzydze sie tych wardzul wstrętnych. Ja osobiście bym cisnął beke ze swojej gdyby to zrobila serio taki juz jestem.
  • Odpowiedz
@Himik no to co zrobisz? Jak baby maja nasrne do glowy. Naogladaja sie tych głupich programów, super popularnych lasek z insta do których spermi tysisce facetow, dochodzą kompleksy i glonojad gotowy. Jeszcze kumpela plecach po klepiem. Ja to swojej od razu kontre daje jak zaczyna taki temat. Z glonojadem ja sie na ulicy nie pokaże i tyle.
  • Odpowiedz
@AleDlaczegoTak: No i dobrze robisz. Nie pozwól Jej się w jakikolwiek sposób oszpecić. Z czasem ta moda przeminie i potem te laski z wielkimi ustami zostaną. No i trzeba pamiętać, że z wiekiem to wygląda brzydko i odpycha facetów od takiej kobiety.
  • Odpowiedz
@Himik: w usta wstrzykuje się kwas, a nie botoks

Najgorsze jest to, że na starość to będzie brzydko wyglądać.

jakim cudem powiększone usta miałyby w jakikolwiek sposób wyglądać brzydko na starość skoro po kilku miesiącach nie ma już prawie po kwasie śladu?
  • Odpowiedz
**Zbyt_doświadczony**: Bo różowe paski mają siano w głowie. Myślisz, że dlaczego biznes tak mocno forsuje niezależność bab? Bo to najlepszy typ konsumenta. Niewiele wie, niewiele rozumie, jest naiwny, łatwy w manipulacji i indoktryncji dowolnymi bredniami, a do tego przy swoich wyborach i decyzjach najczęściej kieruje się nie rozsądkiem czy wiedzą, ale spontanicznymi emocjami.

Nie istnieje lepszy niewolnik i klient.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
Zbyt_doświadczony: Bo różowe paski mają siano w głowie. Myślisz, że dlaczego biznes tak mocno forsuje niezależność bab? Bo to najlepszy typ konsumenta. Niewiele wie, niewiele rozumie, jest naiwny, łatwy w manipulacji i indoktryncji dowolnymi bredniami, a do tego przy swoich wyborach i decyzjach najczęściej kieruje się nie rozsądkiem czy wiedzą, ale spontanicznymi emocjami.

Nie istnieje lepszy niewolnik i klient.


@AnonimoweMirkoWyznania: to nie biznes forsuje. Tylko „polityka” forsuje, Z biznesu tu albo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Politycy decydują z definicji, taka jest ich rola. Patrzysz, naiwnie na świat przez filtr "złe korporacje". Tak korporacje, wymuszają rózne normy i ograniczenia by zyskać przewage, ale sprawach "ideologicznych" wiekszość jest cicho. Lub jest reaktywna. Proaktywne są rózne organizacje polityczne, lub firmy ale z aspiracjami do polityki, a nie biznes jako całość.
  • Odpowiedz
SystematycznyŁobuz: @topikPajak: Kolego, umówmy się więc, że mamy skrajnie odmienne zdania na temat realiów. Dla ciebie naiwny jestem ja, dla mnie, ty jesteś nieświadomy tego, na czym świat stoi. Szkoda, że idziesz w tą stronę, bo niby pierwotnie się zgadzaliśmy, ale jeśli chcesz twardo stać przy swoim i jestes przekonany, że politycy są u władzy w wyniku wyboru społeczeństw, a nie określonych gremiów, to choćbyśmy byli zakochaną parą, nic z
  • Odpowiedz