Wpis z mikrobloga

OŚWIADCZENIE

Słuchajcie, drodzy użytkownicy tagu #neuropa chciałbym bardzo mocno przeprosić za to, co powiedziałem. Mieliście racje, organizacja Ordo Iuris jest dofinansowywana przez Kreml. Przeczytałem o tym na WikiLeaks i jestem zszokowany. Artykuły tam nie zostawiają żadnych wątpliwości, Ordo Iuris było finansowane przez organizację CitizenGo. Ja się pytam, dlaczego oni otrzymywali te pieniądze, przecież tak wielką sumę można było przeznaczyć na inne cele, pomoc biednym ludziom, aktywizacje przemysłu, dostosowywanie otoczenia dla osób niepełnosprawnych itd. Byłem zszokowany, gdy odkryłem ile pieniędzy wpłynęło od nich na Ordo Iuris, a dokładnie

CZTERY TYSIĄCE ZŁOTYCH

Rozumiecie to? Ja tyle pieniędzy w życiu na oczy, na oczy... na czułki kuhwa nie widziałem. Za to można by polaka lewaka pięć razy kupić, sześć razy sprzedać, ja #!$%@? rozumiecie to, cztery tysiące, nie wiem na co oni wydadzą tak gigantyczną sumę pieniędzy, za tyle mógłbym wylizywać rodzyny z dupy Georga Sorosa do końca życia, zresztą wy lewaki też nigdy tyle nie widzieliście, bo się #!$%@? całe życie muahahahah #lewica #prawica #619 #4konserwy #polityka #bekazprawakow #bekazlewactwa #razem #sld #wiosna #biedron #polska #rosja
  • 1