Wpis z mikrobloga

@neoandrew: bo te gwiazdki o niczym nie mówią:

- oferty połączone są ze złymi produktami (np. podróbki z oryginałami)
- ludzie gwiazdki wystawiają zaraz po zakupie
- samo otrzymanie paczki to zazwyczaj 5 gwiazdek

Sam sprzedaje na allegro, mam dwa produkty ktore sa totalnym gownem i wstydze sie je sprzedawac, ale musze sie ich pozbyc, zeby kase oddzyskac. I co? 5 gwiazdek wpada bez problemu
@Wychwalany: no nie za bardzo, przesadzasz i wrzucasz wszystko do jednego wora, te oceny produktów właśnie pomagają wybrać najlepszy produkt, nie ma lepszej wiarygodnej wskazówki po za tym samym produktem na innej stronie która ma jeszcze więcej recenzji (np. amazon de), margines błędu jest różny w zależności od kategorii czy produktu, ale zazwyczaj jest pomijalny

- oferty połączone są ze złymi produktami (np. podróbki z oryginałami)
tak, system nie jest idealny
@neoandrew: ok, zgodze sie że trochę ten filtr pomaga, ale ogólnie jest sitem z duzymi dziurami.

przykładowo od strony sprzedawcy: jesli w mojej ofercie pojawi sie kiepska ocena opisowa to restartuje oferte (koncze i wystawiam taka sama od nowa)
@Wychwalany: nie wiem co ci powiedzieć, może z twojej strony tak to wygląda, ale z mojej strony klienta, od kiedy to wprowadzili, a teraz w końcu zrobili tak jak na amazon de to te oceny i recenzje są wszędzie i jest znacznie prościej dla mnie jako kupującego wybrać najlepszy produkt

serio, w co najmniej 90% przypadków na to patrzę

jeżeli jakiś janusz sprzedawca kombinuje to i tak działa to na jego