Wpis z mikrobloga

Ale jestem mega zawiedziony tą grą. Kupiłem ją sobie jakiś miesiąc temu na promocji za chyba 89 zł i 5 dni temu ją zainstalowałem, rozegrałem już 20 godzin i o ile do fabuły nie mogę się doczepić bo misję są ciekawe i wciągające to grafika tutaj to jakiś dramat. Jak jestem pasażerem w jakiejś misji to auta pojawiają się i znikają, podłoże pojawia się na bieżąco co 2 metry, ludzie tak samo pojawiają się zaraz przed moimi oczami, postacie wyglądają okropnie, próbowałem grać na tej lepszej grafie ale wtedy wydajność jest fatalna spadki chyba poniżej 30 fps.
Co do bugów to pojawiają się dość często, przez te 5 dni resetowałem grę ze 4 razy, 2 razy zniknął mi głos postaci pobocznych i było tylko słychać głos V a ze 3 razy nie można było zmienić kamery w pojazdach. Do tego dochodzą glify które występują co chwilę.
Nie rozumiem jak można studio które wypuściło tak zajebistą grę jak wiedźmin 3 mogło wyprodukować taki chłam. Może chociaż wersja na next geny będzie lepsza.
Gram na XsX
#cyberpunk2077 #xbox
  • 18
@kubus2k7kuba: No dobra ale porównując tą grę do takiego AC: Valhalla który miał premierę jakoś chyba 2 miesiące po cyberpunku to różnica w grafice i płynności w grze i samej grafice to jest przepaść. W AC można patrzeć w ch8J przed siebie, wszystko ładnie załadowane nic nie przycina (i nie mówicie że jest mniej elementów bo w cyberpunktu nawet na pustyni wszystko ładuje się parę metrów przed V) na bieżąco gra
@Kulki: nowe konsole to tryb zgodności wstecznej. Prawda jest taka że nie wyszła im wersja konsolowa. Zobaczymy co pokaże wersja dedykowana. Może ciut będzie lepiej, ale nie liczę że z wodotryskami graficznymi będzie więcej jak 30 FPS