Wpis z mikrobloga

@RobBobb: te za 10zl z tego co kojarze sa tak na granicy prawa. Chyba swego czasu UE sie sprula do microsoftu ze musi byc legalna mozliwosc odsprzedania oprogramowania. I te kody to sa z naklejek ze zlomowanych komputerow. Dzialaja, sa jako tako chyba respektowane przez prawo ale noeraz trzeba sie troche o----c zeby to zadzialalo.

  • Odpowiedz
@Strigiformesman: wszystko zalezy od rodzaju licencji i intencji sprzedającego (wielokrotna sprzedaż tego samego klucza). Osobiście nie znam nikogo kto bylby scigany przez MS za to, ale mocno watpie w legalność takich kluczy i w to ze mloda osoba po fakcie wmówi sędziemu ze nie wiedzial ze Windows 10 za 10zl to nie lewizna.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PrezeeS7
@RobBobb
@Strigiformesman mam gdzieś czy to legalne czy nie, torrenty też nie są legalne, a miliony ludzi z nich korzystają.

Chodzi mi o to, żeby działało, i żeby nie było żadnych problemów z systemem.
Ogolnie odsprzedawanie kluczy jest legalne, tylko po prostu wydaje mi się podejrzana cena 20 złotych za system który w
  • Odpowiedz
@Chlejus: lamanie licencji nie jest legalne. Odpowiedź: może dzialac i nie byc problemow, moze dzialac i przestać dzialac po miesiacu, moze nie dzialac. MS może Cię potencjalne pozwac, tu nie chodzi o odsprzedaż a użycie klucza wielokrotnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@RobBobb to że Microsoft ma swoje zasady nie zmienia zasad uni europejskiej, a według tej drugiej. Sprzedawanie oprogramowania jest w pełni legalne.

To gdzie i za ile kupić żeby była pewność że za miesiąc nie przestania działać? Bo nie widzi mi się płacić 5stow wole lepsze podzespoły wybrać
  • Odpowiedz
@Chlejus: rob jak chcesz, nie znam nikogo kto byl przez MS pozwany. Znam za to gościa który w firmie użył jednego programu z podobnie legalna licencja i skonczylo sie na ugodzie- kupnie oprogramowania od producenta (podejrzewam ze bez rabatu ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chlejus: niczym się nie różnią od darmowego aktywatora z Internetu

chyba że trafisz na używanego BOXa w tej kwocie to bierz
  • Odpowiedz
Są trzy kategorie bardzo tanie klucze działają czasem poprzez aktywację telefoniczne tanie klucze działają bez dzwonienia ale są to klucze aktywacyjne a nie instalacyjne czyli podczas instalacji klikamy "nie mam" i wpisujemy klucz na zainstalowanym systemie bez dzwonienia i wtedy mamy pewność że klucz Nowy a te drogie to są instalacyjne

legalny-system.blogspot.com
Klucze Nowe i na pewno działają bez dzwonienia do microsoftu. tanio 29,99
  • Odpowiedz