Wpis z mikrobloga

Słuchajcie mam pytanie. Mówi się, że FC Barcelona nie mogła nic zrobić w związku z kontraktem Messiego. No ale jedno rozwiązanie przychodzi mi do głowy
Czy zamiast pozbywać się Messiego, nie mogli odchudzić kadry np. o 5 innych zawodników i jednocześnie obniżyć kontrakt Messiego o te 50%? Czy serio nie dało się NIC zrobić?

#fcbarcelona #messi
  • 9
@Bounty: To ktoś kto do tego doprowadził to to jest jakiś zarządzający koszmar. I teraz pytanie:

Czy to był jakiś ogromny, zły zbieg okoliczności typu:
Messi nie podpisuje kontraktu - FCB podpisuje kontrakty z innymi zawodnikami - LaLiga wprowadza finansowe Fair Play - Messi chce podpisać kontrakt, jednak już to jest niemożliwe
Czy tu ktoś poprostu dał dupy?
LaLiga wprowadza finansowe Fair Play


@Jergen: ono istniało od wielu lat. Ciężko mi teraz opisać to wszystko bo to skomplikowana sprawa. Tebas- szef La Liga oczywiście nie popiera superligi, której założycielami są Real i Barca. Zakupisowo wiadomo, że w zamian za umowę z funduszem CvC i 250 milionów Laporta mógł zakontraktować Messiego i nowych, ale po rozmowie z Perezem odrzucił umowę- a Tebas odrzucił kontrakt Messiego. Oznacza to jedno- SuperLiga powstanie