Wpis z mikrobloga

@LoginBezPomyslu: przecież żeby utrzymać inflację 2-6% trzeba drukować coraz więcej i więcej, bo cały czas jest więcej pieniędzy w obiegu, więc nie wiem o co ci chodzi, skoro miałeś kiedyś 100 banknotów 100$ to wystarczyło dodrukować 5 kolejnych 100$ żeby mieć 5% inflacji, teraz jak masz banknotów 1000x więcej to i dodrukować musisz 1000x więcej, to wzór arytmetyczny i wykres będzie coraz bardziej pionowy, dlatego prędzej czy później wprowadzą cyfrowe waluty
przecież żeby utrzymać inflację 2-6% trzeba drukować coraz więcej i więcej, bo cały czas jest więcej pieniędzy w obiegu, więc nie wiem o co ci chodzi, skoro miałeś kiedyś 100 banknotów 100$ to wystarczyło dodrukować 5 kolejnych 100$ żeby mieć 5% inflacji, teraz jak masz banknotów 1000x więcej to i dodrukować musisz 1000x więcej, to wzór arytmetyczny i wykres będzie coraz bardziej pionowy, dlatego prędzej czy później wprowadzą cyfrowe waluty WSZĘDZIE, bo
@scriptkitty: ale BTC się do niczego nie nadaje, jest zbyt wolny (i nie chodzi tu o wolność, tylko powolność ( ͡° ͜ʖ ͡°)), jeżeli rżądy będą wprowadzać waluty cyfrowe, to jak Chiny, pierwsze co będą chcieli udupić krypto, przecież to dla nich tylko konkurencja i brak kontroli, a z rządami nie wygrasz
@af5c37790094c48fdc28b75cfd95c523: #!$%@?, jakbyscie sie interesowali krypto to juz dawno dropnelibyscie ten gowno argument o tym, ze są nieuzyteczne.

BTC i owszem, razem z gamą innych shitcoinów - są za wolne i w obecnym stanie nie nadają się do niczego.

Ale masz rozwiązania i technologie, które nie odstają już tak mega od standardowego systemu płatności. Przy tym są również odpowiednio tanie - patrz XRP. Ofc. można pruć się o poziom decentralizacji tych
@af5c37790094c48fdc28b75cfd95c523: po prostu mam wyeane w edukowanie losowego mirka na wykopie i nie będę marnował żyćka, żeby wszystko dobrze i zgodnie z prawdą opisać, a to, że zwróciłem ci uwagę i poprawiłem, bo gadasz farmazony, to tylko kwestia mojej dobrej woli i serduszka ( ͡° ͜ʖ ͡°)