Wpis z mikrobloga

co was tak boli d--a o cenę biletu? W ogóle wiecie ile kosztują bilety, że tak was dziwi cena? Bo jak widzę, że narzekacie, że "jest playback", bo oprócz głosu śpiewającego jest puszczony, to mam wrażenie, ze nie byliście na żadnym koncercie.
No i powiedzcie mi, gdzie bilety na Opener kosztują tyle samo, skoro tutaj płaci się również za płytę i te g---o-gadżety, a bilet na Opener kosztuje 650zł aktualnie na stronie
#friz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@9Japko9: na openerze są na nim faktycznie jakieś gwiazdy, muzyka ma swój poziom, nie trwa to godzinę. Koncert ekipy będzie jutro za free na yt. Nie licząc streamów ;) Do tego oni są nikim, to żadni muzycy. Inny przykład, FEST Festiwal za tydzień. Alan Walker, Robin Schulz, KYGO, Rasmentalism, Ofenbach, sporo z aktualnej topki w PL. Cena za dzień -230, za 4 dni - 549. Widzisz różnicę? Za g---o się
  • Odpowiedz
@9Japko9: Psy szczekaja karawana jedzie dalej, mnie tam ekipa gowno obchodzi bo za stary na to jestem, szanuje Friza za leb do interesu.
Za to bol dupska wykopkow bo komus sie udalo w tym chlewie zarobic jest taki polacki. Ci co zawsze szydza z polskiego cebulactwa a tak naprawde maja w sobie wszystkie najgorsze cechy i tylko to udowadniaja za kazdym razem jak sie cos wiekszego dzieje w tym kraju.
  • Odpowiedz