Wpis z mikrobloga

Mirki, wlasnie marka wyrzucila mnie z romu :( Wzialem se jakies cieple ciuchy i poszedlem spac na dzialki xD Mam jakies 230zl ze soba i 5zl na koncie, paczke fajek i nie ograniczony dostep dow wody bo jest tu jakas studnia. Jutro na 6 musze isc do pracy... Myslalem zeby cos wynajac ale wyplate mam dopiero za miesiac. Byl ktos w podobnej sytuacji do robic ? #bezdomnosc #kiciochpyta
SniffTheShark - Mirki, wlasnie marka wyrzucila mnie z romu :( Wzialem se jakies ciepl...

źródło: comment_1628454521HxnhTb8RJunBo7c1xnSd7c.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SniffTheShark: nie masz debetu na karcie, zeby na szybkiego wypłacić i coś wynająć? Albo może da się dogadac z wynajmującym i zapłacić za te trzy tygodnie. W ostateczności, dawaj do jakiegoś schroniska dla bezdomnych, może i skrajność, ale za miesiąc już będzie z góry. Alternatywa, kimaj tam gdzie kimasz, kup sobie karnet na siłownię z dostępem do prysznica, myjesz się na siłce, a kimasz w warunkach polowych, do końca miesiąca
  • Odpowiedz
@RyanWolf: Bede musial cos pokminic, przytulek dla bezdomych jest za daleko od mojej pracy musialbym wstawac o 3 zeby dojechac na 6 wiec troche mi nie podrodze. Mam debet ale 50zl... Chyba zrobie tak jak mowisz oby tylko nie robilo sie zimniej. W robocie podladuje telefon i poszukam kogos z kim bym sie dogadal. @Mitr13: Nie do konca ona a jej konkubent, pijak i ogolnie patologia miesiac temu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SniffTheShark: Tak jak kolega @RyanWolf pisze. W większości miast powiatowych są stołówki i noclegownie. Jesteś obecnie w potrzebie, to żadna ujma na honorze. Poszukaj w necie, na pewno są jakieś możliwości. Skąd jesteś wogóle?
  • Odpowiedz
@SniffTheShark: trzymaj się tam, czasami jest zajebiście pod górę, ale dasz radę. Na upartego, za pół darmo można i przemyć się w wc w jakiejś Galerii późnym wieczorem gdy ludzi mało. Robotę masz, to najważniejsze. Przykra sprawa, wiadomo, ale trochę samozaparcia i za chwilę załatwisz sobie dużo lepsze warunki, byle przetrwać.
  • Odpowiedz
@JuneJohn: Czy wieksza to nie wiem okolo 100 osob jest tam zatrudnionych, taki januszex gdzie 90% to wasacze z duzym brzuchem ale sa naprawde w porzadku. @gieneq: Slupsk, musze ogarnac te noclegowanie, jutro ide obejrzec 2 pokoje do wynajecia ale nie spodziewam sie zeby ktos sie zgodzil ze zaplace za miesiac plus musze jeszcze liczyc kaucje. @Mitr13: Mieszkalem w poznaniu ale poklocilem sie z ojcem musialem
  • Odpowiedz
@JuneJohn: Chcialem tak zrobic ale u mnie w zyciu jak juz sie robi pod gorke to na maxa i cale szefostwo, brygadzisci i wszystkie osoby zarzadzajace firma wlasnie zaczely urlop od soboty i w pracy beda tylko zwykli pracownicy jak ja :/
  • Odpowiedz
  • 0
@SniffTheShark
Tak dopiero zacząłem obserwować Twoja sytuację i mam parę takich "wąsatych Janusz" okazuje się że są najbardziej pomocni. Nie myślałeś żeby na kaucję i 1szy czynsz wziąć kredyt w banku na start na małą ratę? (oczywiście nie w parabanku) tylko tam gdzie masz konto.
  • Odpowiedz