Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 13
241 617,70 - 7,41 - 4,04 - 4,15 - 8,75 - 34,87 - 16,01 = 241 542,47

Z tego tygodnia.

- eksperymentowałam z bieganiem z kijami, ale jestem za słaba w łapach na dłuższą metę, nordic running to zabawna sprawa, ogólnie nie dziwię się, że narciarze biegowi mają największe mierzone V0max xD
- znowu biegałam w sandałkach
- jestem tak rozciągnięta jak nigdy w życiu i w ogóle, znalazłam w końcu zestaw na brzuch który jest zabójczy i skuteczny
- znowu wlazłam z 500 pięter w górę na moim ulubionym narzędziu tortur
- pobiegłam do rodziców okrężną drogą, 500m w górę a człowiek tak się męczył, żeby zaliczyć wszystkie górki po drodze (przy okazji, jakbym chciała biec kiedyś cały szlak Orlich Gniazd to #!$%@?, ponad 10 km "końcówki" to w 95% asfalt, ała)
- jak kogoś kiedyś obtarła na szyi kamizelka do biegania to polecam koszulkę z działu turystyka Dekatlonową - poza wentylacja na pleckach ma taki wyższy gruby kołnierzyk z tyłu <3

Bez ładu i składu coach w tym tygodniu przegiął, ostatnio tak mnie bolały mięśnie nóg jak pierwszy raz poszłam biegać.

#sztafeta #biegajzwykopem #proszeniebycgrubym

Skrypt | Statystyki
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sl_w_k_1: Jak było wszystko zamknięte kupiłam sobie subskrypcję w Portalu Yogi na rok, bo nie dość, że wszystko zamknięte to mi zdechły moje ulubione zajęcia razem z siłownią - w końcu spróbowałam pilatesu i nauczyłam się świadomie zmuszać mięsień poprzeczny brzucha do pracy ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nohtyp_: chyba tradycyjnie się biegnie z Krakowa do Częstochowy, to bym miała wygodnie, do domu bym sobie pobiegła XDDD

Podobno jakiś bieg jest nawet taki organizowany, coś mi mówili ziomki z klubu, jeden już 3 razy próbował i nie dał rady ale w przyszłym roku niby mamy "biec razem".
  • Odpowiedz