Wpis z mikrobloga

To zależy ale warto mieć w zanadrzu rozmiary od 0,6 do 0,9. Zazwyczaj starcza 0,8 ale mam sporo gdzie muszę brać cieńsza igłę. Strzykawka to już wedle uznania, ale taka 10 ml jest najlepsza.
  • Odpowiedz
@seba991: #!$%@? te strzykawki, kup ten sprzęt do przetaczania kroplówek czy jakoś tak to się zwie, masz tam meeeega długa rurke. Naciągasz na koniec strzykawki, potem drugi koniec bez problemu wchodzi w koniec atomizera czyli ta rureczke i normalnie naciskasz jakbyś sam na siebie psikal. Prędzej czy później trafisz na zabezpieczony atomizer, w który nie włożysz igły, a rureczka elegancko ściągniesz.
majkel34 - @seba991: #!$%@? te strzykawki, kup ten sprzęt do przetaczania kroplówek c...

źródło: comment_1628447068GVlwJDyZwqocQ4qBT8oYqG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ja używam 10 i 20 ml dwuczęściowych (z reguły marki BD)- bez tłoka, i idzie ciężko, ale myślałem że tak musi być. Może tez tłokiem chodzą łatwiej - spróbuję.

Do tej pory kupowałem w pobliskich aptekach i najtaniej znalazłem za 60 groszy. Jak kupujesz w necie 100 sztuk opakowanie to cena jest 20-30gr za sztukę.

Do tego wężyk lub zestaw do kroplówki za około 10 zł, wycinasz każdorazowo 7-8mm wężyka, jedną połowę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@seba991: strzykawki zwykłe 20ml, igły mam 1.2, ale z igieł nie korzystam - rozszerzam końcówkę strzykawki, nakładam na rurkę atomizera i jak się uda to zaciągam strzykawką przy dociśnięciu rurki, albo pompuję :D igły używam już tylko przy przelewaniu, żeby nie rozchlapać nic ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majkel34: warto jednak zaznaczyć ze zdarzają się atomizery na które wężyk się nie zmieści - z L'Homme Ideal Cologne namęczyłem się masakrycznie aż w końcu musiałem rozszerzyć po prostu strzykawkę nożyczkami. Z Costume National Homme to było jeszcze gorzej
  • Odpowiedz