Wpis z mikrobloga

Festiwal Whisky w tym roku tylko dla grupy panów.

https://festiwalwhisky.pl/

*Wstęp na Festiwal Whisky i jakiekolwiek imprezy towarzyszące (np. Afterparty) organizowane w okresie od dnia 27 i 28 sierpnia 2021 roku możliwy jest wyłącznie dla osób w pełni zaszczepionych przeciwko SARS-CoV-2/COVID-19 i legitymujących się weryfikowalnym „Unijnym Certyfikatem Covid” wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość. Wedle obecnie obowiązujących zaleceń za osoby w pełni zaszczepienie uznaje te, u których od zakończenia procesu szczepienia upłynęło 14 dni.


NUR FUR NIEzaSZCEPIONYCH ( ͠° ͟ل͜ ͡°)( ͠° ͟ل͜ ͡°)( ͠° ͟ل͜ ͡°)

#whisky #jastrzebiagora #koronawirus
  • 7
  • Odpowiedz
podejrzewam, że grono osób bojkotujących takie wydarzenia będzie rosnąć


@goferek: nie będzie. Zaszczepionych coraz więcej, a ci mają w dupie, bo i tak wejdą. A w miarę jak coraz więcej imprez będzie tylko zaszczepionych, to będzie ich przybywać jeszcze szybciej.

Niezaszczepionych coraz mniej, a im mniejsza grupa, tym bardziej zradykalizowana. Usiądą sobie w kącie obrażeni "ja się nie bawię" i się nie będą bawić podczas gdy reszta tak.
  • Odpowiedz
Usiądą sobie w kącie obrażeni "ja się nie bawię" i się nie będą bawić podczas gdy reszta tak.


@Pink_Floyd: żeby ta cała reszta za bardzo się nie rozbawiła. Osoby zaszczepione dalej chodzą w maskach do biedronki, podczas gdy cała reszta dawno to wszystko zlała ciepłym moczem.
  • Odpowiedz
żeby ta cała reszta za bardzo się nie rozbawiła. Osoby zaszczepione dalej chodzą w maskach do biedronki,


@jestemmirek: nie generalizowałbym w tak prosty sposób. Być może faktycznie statystycznie więcej szczepionych chodzi w maskach (nie wiem, nie widziałem badań ani statystyk, ale są przesłanki na bazie psychologicznej aby w to uwierzyć), niemniej jednak:
1) Osoby zaszczepione mogą olać maski - mają w dupie i wirusa i szurów, szczepią się do świętego spokoju
  • Odpowiedz
@Pink_Floyd: super - niech się szczepią co pół roku bo ja nikomu nie bronię a wręcz zachęcam. Tak nawiasem w przyszłym roku będą musieli za to płacić z własnej kieszeni xD i nie - nie w podatkach ( ͡~ ͜ʖ ͡°).

A niezaszczepieni? No cóż... do gazu z nimi a co! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz