Wpis z mikrobloga

Na dzień dzisiejszy zrobiłem sobie 3,35xBW w martwym ciągu czyli 245 kg. Znaczy to, że PR względem jakoś ponad miesiąca został poprawiony o 12,5 kg. Cieszyłby on jednak bardziej gdyby był już zrobiony bez pasków; przy 225 #!$%@? złapałem sztangę w wyniku czego totalnie uciekła z rąk i zdarła skórę.

Na koniec jeszcze fajne 195 na 5 repów wraz z taktycznym i skutecznym #!$%@? trenera. O co chodzi z plecami? O to, że głupio podwijam miednicę przez co lockout wymęczam (przy 245 widać to doskonale) samymi prostownikami. Pozostały około 3 tygodnie do IDL, żeby ogarnąć te rzeczy, zrobić taper i ogólnie albo to rozjebię albo zjebię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mikrokoksy #trojboj #silownia
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smok_bozy: Do idla to na chwycie bym się skupił i dopracowaniu ruchu, bo to 245 nie byłoby zaliczone pomijając paski. Ciąg na zawodach to trochę co innego niż na treningu, penwie w Twoim wypadku nawet bardziej niż trochę.
@Eeeeyyyyeeee: @DywanTv: Wspominałem o tym przecież we wpisie, ze muszę ogarnąć te rzeczy (element ruchu i chwyt) do zawodów. No dokładnie skupiam się na tym co napisałeś, wiem, ze na ten moment z ciężarem tego rzędu na zawodach stoję niepewnie i pozostaje mi walczyc o to by w dniu zawodów było jednak pewne, zobaczymy
@DywanTv: Jak byłeś 2 tygodnie temu to zrobiłem 220 RPE 7 ale mogliby spalić bo się zrobiły trochę miękkie kolana na końcu. Ten element już poprawiłem i ten lockout jest mocniejszy, pewniejszy, ale na RPE 9,5-10 wychodzi mocno to podwijanie się miednicy. Tak wiec tak jak pisałem, jak jeszcze to ogarnę i chwyt lepiej to może jakiś opener 225 wleci, jakoś tak celuję. Obym chociaż go zaliczył heh ( ͡°
@apanKuba: mi nie siedzą. Za wąskie zdecydowanie, nie czuje się stabilnie.

@Eeeeyyyyeeee: @DywanTv:
Dajcie młodemu czas, ciężko ogarniać na bieżąco takie rzeczy jak ma trochę ponad rok stażu i robi prawie ćwiare. Po każdym bloku siły jest kilka kg więcej w tym sumo, technika nie nadąża, wychodzą nowe rzeczy. Chwyt do wzmocnienia, po idl tez na pewno te plecy. Klasyk/rumun/sldl/gm do porzygu ( ͡° ͜ʖ ͡°