Wpis z mikrobloga

A tu Fiat - auto rok nowsze od BMW 116i a mimo tego prawie 3x tańsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mimo wszystko E87 lepiej trzymają cene.

No ale taki Fiacik kupisz tanio i będzie sobie jeździć szczęśliwie.

Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sorekcars - sprzedaje i recenzuje samochody

FIAT Grande Punto 2006 1.4l petrol manual LOW MILEAGE LONG MOT

LONG MOT till December 2021


Only 76 000 miles!

Service history

LEATHER interior!


Air conditioning

Automatic windows

Multi-functional steering wheel

On board computer

HPI clear, 4 previous.

Car drives perfectly, engine runs smoothly.

Message or call me for a test drive and more photos: 07463 068583

Home delivery available after prepayment!

Follow us on Facebook to see newest vehicles for sale: MagiCars South Yorkshire

Price: £797 offers welcome part exchange available


#fiat #samochody #kupautozmikro #barnsley #yorkshire #uk #grandepunto
Pobierz sorek - A tu Fiat - auto rok nowsze od BMW 116i a mimo tego prawie 3x tańsze ( ͡° ͜ʖ ...
źródło: comment_1628341410FBnXJ3mok9p8bcen6D8Q5c.jpg
  • 19
kosztuje 3x mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sorek: ale to nic nie znaczy, bo % co rok spadek wartości mógł kompletnie inaczej wyglądać.

co ciekawe wersje 130i które nie były aż tak dużo droższe potrafią osiągać teraz 4-6k

imo te auta są za drogie, miałem kilkanaście lat temu tą generacje w wersji coupe i szału nie było. Ot, tanie auto, za które płacisz więcej, bo znaczek marki
@Trixie: według mnie na odwrót. Jeśli szukasz auta tego rozmiaru i wagi to szczerze nie ma lepszej opcji. Nowsze 1 są dużo cięższe/większe. Szczególnie wersje 130i i 135i
@sorek: nie wkurza Cię auto dwudrzwiowe? Bagażnik w punto nie jest za mały? Strasznie mi się podoba to punto i chce je mieć, ale juz te z czerwonym logo bo z niebieskim to z początku produkcji :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawel_je: nie wiem sprzedałem jakiś czas temu. Ja bym w życiu czymś z napędem na przód nie jeździł normalnie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@sorek: Tyle, że ten 1.6 z BMW/Mini to niewypał totalny... Jeszcze ten szajs wrzucili do Peugeotów i Citroenów (Jako 1.6 THP). Łyka olej, wyciągający się łańcuszek rozrządu, wadliwe napinacze, awarie turbo itd. No ale beemwu...