Wpis z mikrobloga

Wykop jest wyjątkową wspólnotą. Jak można przeczytać w SJP: wspólnota «to, co łączy, zespala». Niewątpliwie, tym co łączy Mirków na wykopie, jest NIENAWIŚĆ. Wspólnotę #przegryw łączy nienawiść do #p0lka Mirków z #4konserwy nienawiść do #neuropa a mikrow z #neuropa nienawiść do #4konserwy . Niektórzy nienawidzą #moderacja inni #policja a Mirki z #depresja nienawidzą siebie samych. Zaciekawiło mnie, kto jest w samym środku tej spirali nienawiści, kogo wykop nienawidzi najbardziej? Postanowiłem zrobić konkurs pogardy. 54 uczestników, przez najbliższe kilkadziesiąt dni będzie ze sobą walczyć o każde wasze splunięcie.

Struktura turnieju wyglądałaby bardzo podobnie do takich konkursów jak ten o najładniejszą flagę, herb, czy najprzystojniejszą postać w Heroes3. Każdego dnia będę przedstawiał sylwetkę dwóch kandydatów (np. Tirowcy vs Moderacja, Incele vs p0lki czy narodowcy vs Oskarki) a wy będziecie wybierać, kogo bardziej nienawidzicie. "Wygrany" przechodzi dalej.

Apropo nienawiści. Nienawidzę osób robiących zapowiedzi wpisów, nienawidzę osób proszących o plusy, ale nie wiem, czy bylibyście zainteresowani tego typu plebisctyem, czy jednak jest w was tylko miłości i brzydzicie się nienawiścią. Więc jeśli będzie chociaż 40 plusów, to od jutra zaczynamy, a ja będę wolał każdą osobę, która da plusa w komentarzu poniżej.
MiszczJaskier - Wykop jest wyjątkową wspólnotą. Jak można przeczytać w SJP: wspólnota...

źródło: comment_1628332645ZcqV5YYJEpckbbHd4M7WB1.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MiszczJaskier chcesz powiedzieć że w ramach tego co napisałeś bez nienawiści obiektywnie wytypowałes 54 osoby które będą miały się mierzyć o ten tytuł? XD Jak były mistrzostwa atencjuszek to chociaż można było kandydatury zglaszac. Tak to po prostu będzie wylewanie twoich własnych zali coś czuje
  • Odpowiedz
@bizonsky: Nie jestem frustratem, nie będę wylewał moich żali, a uczestników wybrałem według mnie w miarę obiektywnie. Nie kierowałem się swoimi przekonaniami tylko mniej więcej tym co się najczęściej na mikro pojawia. Często się widzy ludzi narzekających na rowerzystów, policję, spermiarzy, prawaków, lewaków, antyszczepionkowców, covidian także jest w czym wybierać. Żeby jeszcze bardziej zachować neutralność dużo uczestników będzie miało swoje przeciwieństwo. Jeśli pojawi się prawica, to pojawi się też lewica,
  • Odpowiedz
@MiszczJaskier ja chciałbym startować w każdej kategorii jednak wybieranie takich osób przez jedną osobę z pewnością nie jest obiektywne miras, nie pisałem tego po złości ale to przeczy zwyczajnie obiektywizmowi
  • Odpowiedz
@bizonsky: Ale ja rozumiem Twoje obawy, bo są one zasadne. Ale tak w dużym uproszczeniu, połowę uczestników wezmę z komentarzy, a połowę nie tyle ja wybiorę, co będę się kierował częstotliwością narzekania na nich na mikroblogu. Daj mi kredyt zaufania Mirku, będzie ok
  • Odpowiedz
i. Nienawidzę osób robiących zapowiedzi wpisów, nienawidzę osób proszących o plusy


Więc jeśli będzie chociaż 40 plusów, to od jutra zaczynamy


słaba zaczepka
  • Odpowiedz