Wpis z mikrobloga

Z mojego 4 osobowego działu który miał problemy juz w pełnej obsadzie od poniedziałku zostanę tylko ja i kierownik xd

Nie zapowiada się że w najbliższym czasie uda im się kogoś znaleźć skoro nawet stażystka którą mieliśmy od maja uciekła po 3 miesiącach xddd

Dzisiaj usłyszałem od kierownika że chyba żeby dokończyć mój projekt i jednocześnie pracować nad aktualnymi taskami będę musiał zostawać po godzinach bo w czasie mojej pracy nie mam kiedy usiąść do projektu a ten musi być skończony do końca września. Oczywiście nieodpłatnie po tych godzinach mam zostawać XD

Chyba niedługo w dziale zostanie tylko kierownik
( ͡º ͜ʖ͡º)

PS Nie szuka ktoś pracownika z 2 letnim doświadczeniem w logistyce z branży automotive na Śląsku (może być w sumie gdziekolwiek jak zapewniane jest wsparcie przy relokacji xd)

#pracbaza #korposwiat #truestory
  • 13
@ImHotarti: z reguły najwięcej idzie uzyskać rzucając kwitem, ale powiem Ci, że ja jak mi się team rozsypał, przyszła nowa managerka to pogadałem po prostu szczerze, że wezmę obszerniejsze, trudniejsze rzeczy itd. ale, że chcę być za to odpowiednio wynagrodzony. Ostatecznie dostałem podwyżkę i chwilę później awans więc jakby podziałała zwykła rozmowa jak ja to widzę. Kwestia jak ten Twój przełożony reaguje i czy idzie się z nim jakoś po ludzku
@bartez_94: właśnie mam wrażenie że mój przełożony albo mnie nie lubi albo dobrze się z tym ukrywa. Kontroluje na każdym kroku co robię nawet najprostsze rzeczy kiedy w tym czasie sam mógłby coś zrobić co na pewno było by bardziej pomocne w obecnej sytuacji(tym bardziej że i tak zazwyczaj zatwierdza wszystko albo dowala sie tylko o jakieś nieistotne szczegóły). Nie potrafią z tym czlowiekiem znaleźć nici porozumienia czy jakiejkolwiek sympatii względem