Wpis z mikrobloga

Kiedy Opium PH tak podrożało?
Z 7-8 lat temu kupiłem na promocji w SSmannie, kilka flaszek Edt, kosztujących wówczas około 140 zł/100ml i jedną flaszkę Edp 50ml za 180zł.
Ani myślałem je wtedy odsprzedawać, bo był to mój ulubiony zapach, pomimo, że wiele osób je wtedy krytykowało i nazywało "dziadkowymi". #!$%@?łem je do szafy i raz na jakiś czas psikałem się EDT, bo nie oszukujmy się- nie są to zbyt uniwersalne perfumy.

Przeglądając tag przez ostatnie tygodnie zobaczyłem boom na Opium, które niedługo może przekroczyć cenę złota #pdk, i stąd moje pytanie kiedy ceny zaczęły szybować w górę i czy wciąż produkują Opium?
#perfumy
JohnDoe01 - Kiedy Opium PH tak podrożało? 
Z 7-8 lat temu kupiłem na promocji w SSma...

źródło: comment_1628142664Ui0MwL2E5c4ZsdkW9wveTB.jpg

Pobierz
  • 17
Setki EDT wciąż pojawiają się na promocjach poniżej 200pln. EDP to inna historia, nigdzie tego nie ma, nie wiem, czy było oficjalne potwierdzenie zaprzestania produkcji. No ale ostatnio łatwiej trafić Heaven niż Opium EDP
@dyniel: Empik to podobno tylko platforma do sprzedaży od sprzedawców indywidualnych, ja bym uważał. Kiedyś kupowałem tam zestaw barmański a dostałem nie w oryginalnym opakowaniu, tylko zestaw włożony do kartonu i wypełniony gazetami. To była czysta nierdzewka więc nie miałem uwag do produktu, ale wtedy się dowiedziałem, że rzeczy nie typowo z asortymentu Empika są w Emipku do kupna online nie wiadomo skąd.