Wpis z mikrobloga

Mam pewne przemyślenia odnośnie kampanii politycznej szeroko pojętej lewicy.
Pewnie wszyscy wiecie co to protokół 4.76 Korwina i jego przyjaciel Adolf. Mam wrażenie, że identyczną strategię stosuje lewica. No ale do rzeczy... kiedy już społeczeństwo zaczyna wierzyć w dobre ideały prawaków, wolność gospodarcza itp. to wychodzi Janusz ze swoim holokaustem i wiadomo jak to się kończy.
Co robi lewica?
Otóż bardzo duża część kampanii polityków lewicy to kampania lgbt (LPG hehehe). Powiedzcie mi, czy to jest tak cholernie ważne? Zamiast budować kampanię polityczną na sprawach socjalnych, co się sprzeda politycznie, to wyjeżdża się systematycznie z lgbt, które jeśli ufać instytutowi danych z d***, stanowi 5% polskiego społeczeństwa.
Adresujecie swoją ofertę do 5% polaków, to się nie dziwcie, że tyle dostajecie w wyborach (no kurna tak samo jak PSL i rolnictwo...)
Pamiętacie jak PiS schowało Jarka, Antoniego i jego samoloty? Zrobili to, żeby nie budzić skrajnych emocji. Między innymi dlatego udało im się wygrać wybory. Sorki, ale nawet jeśli lgbt nie przeszkadza większości polaków, to ogólnie mają ten temat w piździe. Po cholerę tym tak epatujecie? Jedyne co mi przychodzi do głowy to z uczciwości.
Chcecie mieć dobry wynik w wyborach? Skierujcie ofertę do większości a nie jakiegoś promila społeczeństwa przy okazji #!$%@?ąc całą resztę.
Nie udało mi się przekazać całego toku rozumowania w tej sprawie, ale kto ma więcej niż tic-taca w głowie zrozumie jaka jest idea tego wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszam do dyskusji
#polska #lewica #bekazpisu #neuropa #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #neuropa #konfederacja #4konserwy #lgb #polityka
  • 9
@pawelgie: Tak, jest ważne, bo zależnie od metodologii badań to jakies 5 do 10% populacji. W interesie władz jest dbanie (a przynajmniej nie utrudnianie życia) o tę grupę, bo w przypadku opuszczenia kraju większej części z nich, będzie trudno zasypać tę lukę Ukraincami. A nawet jeśli da rade, to znowu prawaki - Paljaki będą płakać, że zabierają pracę, Bandera itd.

Jest też czynnik czysto ludzki, ale nie wymagam od populistów pokroju
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pawelgie: Lewica nie ma szans na ponowne przebicie 10%:
- libki nie dadzą się drugi raz nabrać na lewicę z ludzką twarzą, poza tym wrócił Tusk i erzace w postaci Biedronia/Hołowni są już zbędne
- elektorat socjalny jest jednocześnie konserwatywny, nawet jeśli lewica przestanie mówić o LGBT, to PiS jest znacznie bardziej wiarygodny w rozdawnictwie