Wpis z mikrobloga

No i Bleed Explosive Arrow Scion okazał się porażką, doczołgałem się do 85lvl i już nie mam siły, w pob wygląda nieźle za 100chaosów mam 5mil dmg przy detonacji 20 strzał lub 3,5mil przy 15, ale co z tego jak jest niegrywalny giną na białych magicznych mapach bo opóźnienie pomiędzy klikiem a zadaniem uszkodzeń to ponad 2 sek.
Zachciało mi się offmeta buildu zamiast zrollować gladiatora jak wszyscy to wymyślam jakieś głupoty.

#pathofexile
krzysiek-kornell - No i Bleed Explosive Arrow Scion okazał się porażką, doczołgałem s...

źródło: comment_1627923884tMMcbXJUtag4U6tFJf68Hk.jpg

Pobierz
  • 2
@krzysiek-kornell: sam wskazales co jest problemem.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdobadz w jakis sposob skill effect duration i bedzie szybciej wybuchac. Z tego co widze alternate qualitu explosive arrow daje az 40%
Jestem na fonie, to nir jest w stanie wskazac najlepsze sposoby na to
@Noggenfogger: To nie takie proste, bo jak skrócę effect duration to totemy nie zdążą wystrzelić 20 strzał i eksplozja zamiast 5mil zada 2mil dmg.
Problemem jest defensywa, bo ginę zanim totemy dostarczą dmg. Wezmę jeszcze Glancing Blows może to coś poprawi, a jak nie to przerobię na spell totem pod exsanguinate, wtedy będę mógł użyć tarczy i wycofać GB.
PoB jakby ktoś chciał się pośmiać:
https://pastebin.com/Fat5Za2B