Wpis z mikrobloga

@KootyCat: jak szukasz jakiejś mychy ergo to bardziej bym szedł w Vaxee Outset AX / Glorious Model D / poczekał na Zowie EC1-C.

G403 to już przeżytek z wysoką wagą i słabymi switchami, które cierpią po czasie na dwuklik.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kuba8998: Jak dla mnie ergo to jest G502. Do gier się raczej nie nadaje, ale kształt, scroll i przyciski do makr są świetne do pracy. Nawet wwaliłem sobie wszystkie ciężarki bo cięższą myszą robię precyzyjniejsze ruchy na pulpicie. Tylko ten dwuklik, długo się z nim męczyłem zanim oddałem do naprawy, a ta była w 100% darmowa i faktycznie naprawili mój model a nie przysłali nowy.
@supra107: ergo to każda myszka profilowana dla praworęcznych. Czyli zalicza się do tego zarówno wspomniany G403, G502 jak i wszystkie pozostałe modele, które wymieniłem. Ambi to myszki, które są tak wyprofilowane, że mogą być używane przez prawo i leworęcznych. Tu masz np Razer Viper, G Pro Wireless, Model O, Zowie FK itp.
@KootyCat: zajebista myszka, na żadnej mi się tak dobrze nie strzelalo jak na niej, niestety po mniej więcej 2 latach padł scroll co jest dosyć typowe w Logitechach a że ja podczas gry wciskam myszkę w biurko zdecydowałem się na zowie ec2b, gdybym się pozbly tego nawyku wciskania myszki w podłogę wybrałbym ponownie g403
@KootyCat: g403 jest ok, to wersja lżejsza i z kablem od g703, na g703 gra innocent, miał steelseries prime i przyznał że lepiej wykonana/lepiej siedzi, tylko on ma dziwny chwyt (palec wskazujący i środkowy na lewym przycisku myszy) i była za mała