Wpis z mikrobloga

Widzę bardzo dużo postów którzy bronią kierowcę i posty które mówią że morderca wiec czas na #sadwykopka #katowice #wypadek #ankieta

Twoim zdaniem to co kierowca zrobił to:

  • Morderstwo, do pierdla 48.0% (118)
  • Samoobrona, do domu 52.0% (128)

Oddanych głosów: 246

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RobieZdrowaZupke: Bardzo ciekawa kwalifikacja prawna, Panie Prokuratorze! Ja bym jednak powiedział, że trudno mówić o nieumyślności kiedy po zatrzymaniu się i obtrąbieniu tłumu ludzi kierowca rusza prosto przed siebie nie zważając na ich obecność pod kołami pojazdu.
  • Odpowiedz
@Cenwargh: 5 lat w zawieszeniu na 3, zakaz prowadzenia pojazdów na 2, odszkodowanie od rodziny zmarłej za cierpienia psychiczne, policjantów z najbliższego komisariatu naganę z wpisem do akt i pozbawienie dodatków na 6 miesięcy, uczestników libacji i bójki po 6000 nawiązki dla kierowcy od pustego łba albo rok w pierdlu
podpisano sędzia najwyższy Mirek Mirkowski
cebulowy rating obywateli za uprawianie pijaństwa i rozróby zostaje obniżony o 500 punktów, co skutkuje
  • Odpowiedz
Ja jestem wielce ciekawy, jak można bronić kierowcę autobusu, jak się obejrzy trochę dłuższe nagranie - przecież na samym początku kierowca się po prostu w nich w--------ł, zamiast zatrzymać się i poczekać, aż towarzystwo się rozejdzie/rozgoni je policja. Sam do konfrontacji doprowadził i dopiero po tym chcieli mu wejść do autobusu, ale to dalej nie jest wytłumaczenie, by dać gaz w podłogę. https://vimeo.com/581521867
  • Odpowiedz
@Cenwargh: samoobrona autobusem ( ͡° ͜ʖ ͡°) kwestia chłopie czy on to zrobił z premedytacją czy nie i czy oddalił się z.miejsca bez udzielenia pomocy i teraz czy ona żyła w momencie gdy on odjechał czy już nie.
Bo to kwestia kwalifikacji czynu.
Czytając to wszystko jest to sytuacja i tak kuriozalna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Karol1337: spieszyło mu się do domu. Problemy z psychą, taki jak on nigdy nie powinny zostać zawodowymi kierowcami. Można jeszcze zrozumieć gdyby był to zwykły random z osobówki ale nie gość który prowadzi autobus miejski.
  • Odpowiedz