Wpis z mikrobloga

Znowu złapali imigrantów Afgańczyków w Polsce, aż 30. Uciekają jak szczury zanim taliban przejmie władzę. A Baćka ich wysyła dalej.

https://podlaski.strazgraniczna.pl/pod/aktualnosci/42236,Nielegalnie-przez-polsko-bialoruska-granice.html

W Ustrzykach widzę złapano 10 osób też z Afganu.
https://www.wykop.pl/link/6209351/bieszczady-poscig-i-zatrzymanie-nielegalnych-imigrantow/

Długą tą mamy granicę z Białorusią, może powinniśmy skupować drut kolczasty zawczasu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#imigranci #imigracja #afganistan #taliban #strazgraniczna #islam, #!$%@? a nie #uchodzcy #ciekawostki #bialorus
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@194491: Turcja z emigrantów robi sobie narzędzie w grze z Eu, a tak poza tym jest ich tam wielu. Stamtąd prawdopodobnie trafili właśnie na Białoruś. Pakistan jest najbardziej przychylnym Talibom państwem, a do Iranu raczej pro zachodni obywatele nie wiem czy zostaliby wpuszczeni.
@pawelpaweld: że co xD W Pakistanie jak i w Iranie obecnie żyje koło 3 miliony uchodźców z Afganistanu. Chodziło mi o fakt, że gdyby byli uczciwi to by się nie pchali do EU a do najbliższego im kraju jak przedtem, ale to darmozjady które chcą dostawać hajs za darmo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Może zatem oba te kraje mają już dość emigrantów? Dziwisz się też zarazem temu, że człowiek robi to co z jego perspektywy słuszne, wygodne? W tym przypadku szuka odpowiedniego miejsca do mieszkania?
@Andreth: swoje projekcje zachowaj dla siebie, postawienie płotu to normalna sprawa.

Mogą wybrać inne kraje, najlepiej islamskie np .Turcja, podobno Erdogan ich bierze bo chce im obywatelstwo dać i wygrać wybory za 2 lata.

Nie mam problemu z prawdziwymi uchodźcami, nawet uważam że w 2015 mogliśmy wziać te pare tysięcy co nam ich chcieli wcisnąć.
Może zatem oba te kraje mają już dość emigrantów?

Ciekawe dlaczego... Przecież to znakomicie wykształcone kobiety, dzieci i siedemnastolatkowie. Białoruś pomaga Europie, przerzucając tutaj te ludzkie zasoby, prawda? Wcale nie jest to obliczona przez wrogi kraj destabilizacja. Przecież wartościowymi ludźmi nie da się zdestabilizować regionu.

Dziwisz się też zarazem temu, że człowiek robi to co z jego perspektywy słuszne, wygodne? W tym przypadku szuka odpowiedniego miejsca do mieszkania?

Z naszej perspektywy, to,
Polska nie może stać się obozem dla uchodźców, powinniśmy zareagować szybko i brutalnie by tranzyt odbywał się przez inne kraje.

1. Postawienie płotu
2. wzmocnienie SG na ścianie wschodniej
3. jak trzeba to niech działania wesprze lokalny WOT i wojsko.

Polska to kraj, który chce rzucić wyzwanie Rosji w regionie a jak na razie to rozkłada na łopatki nas kowid i uszczelnienie granicy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@empty_silence: nigdzie nie było mowy o wieku, wykrztalcebiu więc manipulujesz. Nigdzie nie napisałem że tak powinno być. Ich nie interesują poglądy wykopków, tylko możliwości. Tak jak Ciebie zbyt nie obchodzi ich motywacja.
Jedyne co stwierdziłem, że nikt nie powinien się dziwić temu, że pukają do naszych granic. Argument czemu nie Pakistan, Iran itd świadczy o niewiedzy kulturowej jak i rozumowaniu świata zero jedynkowo.
Argument czemu nie Pakistan, Iran itd świadczy o niewiedzy kulturowej jak i rozumowaniu świata zero jedynkowo.


@pawelpaweld: Argument czemu nie Pakistan czy Iran, to clue problemu, bo oni omijając spokojne kraje z szariatem, wędrują do Europy, po to, by tutaj tworzyć własne struktury, choć nie są mile widziani (przez ludzi mających wiedzę na temat religii i jej wpływu na życie, bo u ignoranta Pakistańczyk nie chodzący do meczetu, tylko na dziw#ki,