Wpis z mikrobloga

pewnie musiał #!$%@?ć na zjeździe bo by na #!$%@? stravie mu wyszła słaba średnia (czyli o 0.5 km/h za nisko).


@Gib_Melson: #!$%@? na zjezdzie by zdazyc twojemu staremu powiedziec by takiego balwana jak ty nie robil - same klopoty
  • Odpowiedz
idź wrzuć następny screen ze #!$%@? stravy po przejechaniu 40 km


@Gib_Melson: a co, boli ze ludzie maja drozsze rowery od twojego seata? Bylo wieczorem ksiazki czytac, glabie, zamiast ogladac walki freakow, to by losowy rowerzysta nie podnosil tobie cisnienia
  • Odpowiedz
@krokz: po co mam sie chwalic? To jest dla mnie wlasnie rak, jak ktos idzie na szose jedzie na podjezdzie 8 km/h ale na zjezdzie zaierdala na urwanie glowy bo ma kask i licznik nabija srednia xd. Uwierz mi takich jest pelno , widze ich co chwile a jezdze 11 lat. Po #!$%@? mam czyms sie chwalic, co ja #!$%@? jezdze dla kogos zeby pokazac jakis #!$%@? wykresik ze stravy? Jezdze
  • Odpowiedz
@Masterczulki: właśnie zobaczyłem znalezisko na głównej. Dam sobie rękę uciąć że ten rower był wystawiony w moim mieście za 25k (06.08.2021 oferta). Zero opisu, zero zdjęć lepszych. Oferta była tylko wczoraj, dzisiaj już jej nie ma.
  • Odpowiedz
@kaszahoho: Co to znaczy za bardzo?? Jedno uderzenie nawet przy zerowej prędkości może na zawsze zmienić Twoje życie. Ale przecież jeżeli nie jeździsz za szybko to oczywiście nic się nie stanie.
Dla przykładu.
Jechałem z kolegami na spokojny coffe ride. Szosa, spokojnie i nic złego się nie działo. Spadł deszcz, mocno zwolniliśmy żeby wszyscy wrócili do domów cali i przy prędkości 10 km/h kumpel jadący obok mnie, pechowo wjechał na przejździe
  • Odpowiedz