Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak dehumanizować połowę obywateli i nie uważać ich za ludzi przez posła Lewicy. Gdyby napisać taki post z gejami, żydami czy jakąkolwiek inną grupą to byłby ban z automatu i wielka afera.

Ale tak to przeciwnicy dyskryminacji ludzi niezaszczepionych są tymi agresywnymi a covidowi fanatycy tacy super spokojni...

#polityka #koronawirus #neuropa #4konserwy #konfederacja
Pobierz Herubin - Nie ma to jak dehumanizować połowę obywateli i nie uważać ich za ludzi prze...
źródło: comment_1627338233soo9ijxBrxlYMq4cBL9v3v.jpg
  • 55
@Herubin Dyskryminować można kogoś rasowo, bo to nie jego wina że urodził się z innym kolorem skóry. Nijak nie ma na to wpływu.
Jeśli ktoś jest debilem i włączył mu się tryb "wszystko to spisek, eksperyment medyczny, nwo, LGBT, masoni i żydzi, lobby farmaceutyczne, rząd światowy" to nie jest to dyskryminacja, tylko oddzielenie szkodnika od reszty myślącego społeczeństwa. Miałeś wybór się zaszczepić, nie płacąc, wszystko w ramach opieki zdrowotnej. Nie umiesz żyć
@WaveCreator: W zależności od tego jak ma wyglądać dyskryminacja to jej przeciwnicy według dzisiejszego sondażu stanowią 50-70% do koło 30-40% popierających. Mam więc złą wiadomość. Maniacy zamordyzmu są głośno szczekającą mniejszością, która poza mediami społecznościowymi jest marginesem.

@Danicen: A co to niby za #!$%@?, że dyskryminacja dotyczy wyłącznie rzeczy niezależnych od człowieka? Kolejny pseudointeligent wymyślający z dupy swoje definicje? Dyskryminacja religijna może też nie istnieje?

I jeszcze taki będzie krzyczał
@John_archer: Pozbawiaj kogoś człowieczeństwa i uważaj go za jakiś odpad społeczny któremu życzysz regularnie śmierci mówiąc, że przynajmniej zginie na covid i będzie spokój.

Płacz, że taka osoba reaguje agresją i ma w dupie co do niej mówisz. Geniusze pseudoliberalnego i lewicowego ścieku którzy chcą łamać prawa człowieka i polskie prawo byleby tylko poczuć się lepszymi. Swoją agresją będziecie takich akcji więcej prowokować bo tylko utwierdzacie tych co bardziej ześwirowanych w
@Herubin Jedyną osobistą cechą względem której antyszczepy mogą być dyskryminowani jest bycie łatwowiernym idiotą, któremu ktoś kiedyś wmówił, że poświęcając parę godzin (myślę że to górny pułap, z osobistej grzeczności zawyżyłem pewnie średnia kilka razy) życia na czytanie różnych wątpliwej jakości artykułów może jakkolwiek wchodzić w dyskusję z instytucjami, a co najważniejsze ludźmi którzy je reprezentują twarzą i reputacją, w merytoryczną dyskusję i poddawać w wątpliwość rzeczy które twierdzą, samemu podpierając się
Pobierz Danicen - @Herubin Jedyną osobistą cechą względem której antyszczepy mogą być dyskrym...
źródło: comment_1627339302DyqAK75Kct6Qq7APsrmYfT.jpg
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: pisowski piesku wracaj lepiej wychwalać Morawieckiego i krzyczeć te swoje głupoty.

@Danicen: No i znowu z dupy insynuacje. Jestem od 5 lipca po drugiej dawce Astry. Namówiłem na szczepienie Astrą moją matkę nauczycielkę gdy udostępnili szczepionki dla nauczycieli gdy po rewelacjach prasowych bała się konsekwencji szczepienia. Szczepionka jednak w przeciwieństwie do wielu tutaj nie pozbawiła mnie jednak mózgu i potrafię widzieć zło w tym jak polski poseł sobie wybiera
Nie ma to jak dehumanizować połowę obywateli i nie uważać ich za ludzi przez posła Lewicy.


@Herubin: Widziałeś ty chociaż jeden ich protest? Jak napadają na pracowników medycznych? Jak utrudniają szczepienia chętnym do zasczepienia? Jak twierdzą że pandemia to spisek żydowski? Zamienił bym na "Hitlerowcy" i w sumie w ten sposób argumentum ad hitlerum ośmieszył bym twoje własne zdanie, ale mając na uwadze że mamy rok 2021 i pamiętamy czym kończyła
@grubson234567: Antyszczepionkowcem w obecnym nurcie nie są tylko osoby atakujące w karetki ale każdy kto nie zgadza się tworzenie różnych kategorii ludzi. Sam byłem tak nazywany, mimo że gdybym mógł to bym skorzystał ze szczepionek na każdą możliwą chorobę. Zresztą gdyby chodziło o konkretne osoby to użyłby innego terminu nie tak ogólnego. Tak samo jak różnego rodzaju politycy i dziennikarze specjalnie od jakiegoś czasu piszą teksty w stylu "może i dobrze,