Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski #mirabelkopomusz Czy to są jakieś shit-testy i jeśli tak to po co?

Otóż spotykałem się kilka razy na #tinder i jedna #rozowypasek na samym początku spotkania wypaliła mi, że nie wyglądam jak bym miał 180 cm i myślała, że będę wyższy (a mam tyle, z rana 181 cm jeżeli chodzi o ścisłość).

Drugi przypadek kobiety, to nie wierzyła mi, że ćwiczę (podczas rozmowy powiedziała, na którą siłownię chodzi, to też się pochwaliłem na którą ja chodzę i była wielce zdziwiona, że ćwiczę, a ćwiczę ponad 3 lata i raczej to widać, bo od różnych znajomych mi osób słyszałem, że się szeroki zrobiłem albo coś typu "ale masz mięśnie" i to mówili sami z siebie, bo nie chwaliłem się nigdzie, że mam styczność z siłownią).

PS: Z żadną nic nie wyszło. Skończyło się na 1 spotkaniu, ale nie było tak, że zaraz uciekły.

#pytanie #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #silownia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60fdca91a36c0b000a9babce
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#rozowepaski #mirabelkopomusz Czy t...

źródło: comment_1627253194mDde7fOsCIUXRBHfXRwD0i.jpg

Pobierz
  • 9
Tu op: @speedy_gonzales666: No od razu się zapaliła, ale uciekać ochoty nie miałem xD i na samych spotkaniach drętwo nie było. W sumie też raz laska na pierwszym spotkaniu zapytała mnie o zarobki i też mnie to rozwaliło xd
@Smonk_Da_Wead: Ale gdzie ja buduję swoją osobę na tym? xD o wzrost mnie sama pytała, a sam z siebie słowem nie powiedziałem o siłowni, dopiero wtedy jak ona rozpoczęła temat.
@AnonimoweMirkoWyznania do opa:

To jedna z możliwości. Nawet jeśli o tym nie mówisz to może się zrobić w powietrzu atmosfera. Relacje między ludźmi to #!$%@? sprawa. Czasami wystarczy, że egzystujesz xD Chciały Ci #!$%@?ć i tyle. Mam podobnie ze znalezieniem pracy. Aplikowanie CV jest jak tinder. Możesz być czasami overqualified i masz #!$%@?.