Wpis z mikrobloga

Od paru dni obserwuję ciekawą taktykę "normalizowania" zamachu na TVN, wykorzystującą starą metodę wspomagania się szurami - jak przy wyborach mieliśmy słynne #mimowszystkoduda, przy protestach mieliśmy jeszcze słynniejsze "bronienie kościołów", tak teraz #!$%@? nieprzychylnej rządowi stacji telewizyjnej ma trafić w gusta w zasadzie tej samej grupy odbiorców, bazując na "bo TVN zachęca do szczepienia".

Mateckim mi to śmierdzi, jeśli mam być szczery. Gardzę bo gardzę, ale na internetach to ta łysa menda się jednak zna - a to pasuje do jego modus operandi. Tanie strachy dla głupich ludzi, coby zamach na wolne media przedstawić jako element Wielkiej Wojny z Lewactwem.

#neuropa #polityka #4konserwy
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@mnik1 też to zauważyłem, pisowcy grają na najniższych instynktach wszelkiego rodzaju szurów i debili, przy proteście kobiety mieliśmy jeszcze #pieklomezczyzn, które cudownie zniknęło wraz z protestami xD
  • Odpowiedz
Mateckim mi to śmierdzi, jeśli mam być szczery. Gardzę bo gardzę, ale na internetach to ta łysa menda się jednak zna - a to pasuje do jego modus operandi. Tanie strachy dla głupich ludzi, coby zamach na wolne media przedstawić jako element Wielkiej Wojny z Lewactwem.


@mnik1: Może być też wspierany przez pewnego pana, którego nazwisko rymuje się z "motherfucker" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najbardziej mnie #!$%@?
  • Odpowiedz