Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@JuzefCynamon: F1 zaczynałem oglądać jeżdżąc do ojca na weekendy i akurat to był okres dominacji Schumiego, obstawiam, że był to jakiś 2002, może 03 rok, także naturalnie zacząłem kibicować czerwonemu bolidowi. Później wiadomo, Kubica. Jak odszedł z F1 to coś tam śledziłem, pamiętam, że mocno kibicowałem Buttonowi w Brawnie, potem zajawka totalnie wymarła, z ojcem kontakt urwany, więc nie było nawet z kim pogadać. Znaczy wiedziałem, co tam się dzieje, ale
@JuzefCynamon: Schumacher w przegranym sezonie z Hakkinenem. U brata ciotecznego w mieście ok 200km od naszej miejscowości byliśmy na obiedzie. Ojciec z wujkiem oglądali GP na RTL, pili, po niemiecku leciało. Pamiętam elegancka meblościankę i tv olbrzymi panasonic, chyba z 24cale.. Ojciec był za Schumacherem a wujek za McLarenem.
@rassvet: mógł mieć conajmniej 3 gdyby nie awaryjność Mcl. W 2003 przegrany sezon o 2 punkty, tutaj można upatrywać winny w kolizji w GP Niemiec. 2005 temat rzeka xD ale gdyby zawieszenie wytrzymało 2 okrążenia dłużej na Nurburgringu, albo silnik na Imolii, Kimi miałby 9 zwycięstw a Alonso tylko 5.

W sumie to może nawet 4 tytuły gdyby w 2008 roku Kimiemu w dziwny sposób nie siadła motywacja w połowie roku,