Wpis z mikrobloga

@Eoon dlaczego? To tylko pokazuje jak ludzie zwracają uwagę na kolor skóry. Mnie zupelnie nie obchodzi czy czarny elf w ekranizacji wiedzmina netflixowego jest kanoniczny czy historycznie krolowa byla biala.
@Eoon do porównania miecz świetlny, a miecz z okresu średniowiecznego bardziej pasuje porównanie nie użycie białej, a czarnej królowej, tylko człowieka, a kosmitę.
Co nie zmienia faktu, ze w filmach często broń biała i jej użycie nie ma pokrycia na kanwach historii, ani innych zapisów.
Więc nie wiem co może bardziej razić w filmach historycznych..czy kolor skóry, którego nie przeskoczysz czy może jednak brak dopracowania od strony kulturalnej i kunsztu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@to_niezle: jakie nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież to jedni z ich największych wrogów. Są nawet działy w księgarniach odnośnie tego jak Koreańczycy są #!$%@?*wi. Tak, wiem, obrzydliwe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Siman: A co ma piernik do wiatraka? Możesz być rasistą i nie chcieć bić każdego innego od ciebie po mordzie. Albo możesz być Japończykiem i utrudniać życie w społeczeństwie każdej osobie odstającej od normy, którą sam sobie ustanawiasz. Kwestia kulturowa imo.