Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedzcie mi, czy to już choroba psychiczna czy jeszcze nie? Niby mam życie poukładane ale czasami mam dziwne bicia w głowie:
-np. jak rozmawiam czasami z kimś i słyszę swój głos to mam niekiedy wrażenie, że mówię to nie ja ale jakaś inna osoba....
-raz na jakiś czas (bardzo rzadko) "słyszę" w głowie przez ok 1 s coś w rodzaju nieokreślonego zdania/słowa (tak jakby ktoś inny mi krzyknął coś za głową),
-wahania nastroju, obniżona samoocena itp.
-myśli samobójcze (nawet nie takie, że mam depresje czy coś, tylko po prostu sobie myślę, że nie wiem czy nie lepiej i prościej byłoby zamiast dożywać starości to po prostu "zakończyć świadomość" - tak trochę mi obojętna już się staje egzystencja),
-nigdy nie byłem jakimś agresywnym typem ale ostatnio bardzo często tłumię w sobie agresję, myślę że gdyby doszło do jakiejś sytuacji (np. sprzeczki z kimś na ulicy) to pewnie bym się z kimś pobił o byle co. Z różowym to wystarczy czasem byle gówno i jest kłótnia gotowa....
-bardzo ciężko mi się czasem skupić, mam takie dni, że od "nawału nieokreślonych myśli" aż mnie głowa boli.
#psychiatria #depresja #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60fa847ca36c0b000a9ba5c5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9