Wpis z mikrobloga

Mireczki spod tagu #gry, co byście polecili do ogrania z dobrą, wciągającą fabułą, którą długo się pamięta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może być PC, może być PS. Coś w stylu TLoU, Mass Effect (trylogia), Red Dead Redemption, Cyberpunk 2077, Days Gone, Wiedźmin. Gra, która nie jest krótką grą filmową, tylko bardziej grą w stylu RPG, Akcji, jak tytuły powyżej. Odpadają te, w które też już grałam (ale stawiam je niżej niż te, które wcześniej wymieniłam): Death Stranding, Ghost of Tsushima, God of War, Detroit. Z góry dziękuję za podpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio zaczęłam Andromedę, Avengersów, Valhallę i wszystkie mam rozgrzebane i niedokończone, zagrałabym w coś naprawdę dobrego, z dobrą, wciągającą historią ( ͡° ʖ̯ ͡°) #ps4 #ps5 #xbox
  • 95
@bowsette: ukończyłam tą grę kilka razy za dzieciaka, już by mi się nie chciało do niej wracać ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Amenotejiikara: nie wciągnęło wtedy, sprawdziłam na YT fabułę do końca więc już raczej nie wrócę. Odyssey był całkiem spoko, dlatego miałam nadzieję na dobrą zabawę w Valhalli, ale wyszło jak wyszło ( ͡° ʖ̯ ͡°) @Kernydz: dzięki, Rage 2 mam
@kizimajaro: Final Station jest całkiem spoko. Mimo, że gierka jest stosunkowo dość krótka. w porównaniu do takich kolosów jak Cyberpunk czy Red Dead Redemption, to naprawdę ci się wkręci w mózg. Szczególnie jak będziesz próbować rozkiminć co się właściwie wydarzyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kizimajaro:

sprawdziłam na YT fabułę do końca więc już raczej nie wrócę

świetny pomysł żeby zachęcić się do gry fabularnej, zaspoilerować sobie wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza serią Metro, to tak jak ktoś wspomniał wyżej jest jeszcze The Outer Worlds całkiem spoko, choć moim zdaniem gorsze niż Metro.
@Amenotejiikara: nie zaspojlerowałam, przeszłam grę dość daleko, mniej więcej do połowy, ale stwierdziłam, że pomysł na rozgrywkę i gameplay nie są dla mnie a jednocześnie byłam ciekawa fabuły oraz koncepcji plaży i tego, kim tak naprawdę jest Amelie. Dlatego granie odpuściłam żeby zaoszczędzić sobie czasu na grę w coś, co nie sprawia mi przyjemności, ale u SargeThePlayer obejrzałam zakończenie fabularne. Nie mam na tyle dużo wolnego czasu żeby grać w grę,
@Amenotejiikara: TLoU mam za sobą, jedna z moich ulubionych gier właśnie, zarówno 1 jak i 2. Spider Mana też. Bardzo dobry gameplay dający mnóstwo frajdy, fabuła dość infantylna, ale taka charakterystyka tych gier. Uncharted ograłam 1 i 4.. mam z plusa 2 i 3, może warto w to. Dzięki :)