Wpis z mikrobloga

W jednym z postów na reddicie napisałem w odpowiedzi, ze maski powinni zostać zakazane, bo również powodują różnego rodzaju choroby i zmiany na skórze. Po chwili otrzymałem parmamentnego bana. Czytając ostatnio reddit 99% komentarzy, to zwolennicy masek, szczepionek i restrykcji. Teraz juz wiem, gdzie podziała się reszta.

Fajna ta wolność słowa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#reddit
  • 63
@Sam_w_domu: oj #!$%@? widzę ciężko będzie :D
problemy skórne rzeczywiście występują w pewnych określonych grupach, które noszą maski w nieodpowiedni sposób lub po prostu zbyt długo (jak medycy).
Jednak serio myślisz, że to miał autor na myśli pisząc stwierdzenie > Czytając ostatnio reddit 99% komentarzy, to zwolennicy masek, szczepionek i restrykcji. ? szczerze wątpię :)

Jeżeli nie czujesz tej różnicy to poświęć proszę trochę czasu na weryfikację swojej wiedzy, może skorzystaj
@Sam_w_domu:

Wearing a mask to help protect against COVID-19 is the right thing to do, for yourself and for those around you. But wearing a mask also can sometimes be a pain -- literally.

More than one-third of frontline health care workers reported adverse skin reactions after wearing N95 masks daily for several months, according to a story referenced in the May 2020 issue of the Journal of the American Academy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co do reszty się nie wypowiem, ale nakaz noszenia masek bardziej szkodzi niż pomaga, bo 3/4 ludzi ma jedną niepraną maskę od początku pandemii, losowo wrzucaną do kieszeni bluz i spodni.

@ponczek721:
I dlatego, że ludzie są leniwi i są debilami nakaz noszenia maseczek szkodzi?
@ChickenK:

Wolność słowa – prawo do publicznego wyrażania własnych poglądów

A wiec wybierz jedno. Żeby nie bylo sam jestem zaszczepiony, ale nie wycieraj sobie dupy szurstwem. Wolność slowa to wolność słowa. To jest #!$%@?ące, jak bardzo boli lewaków to co mówią inni co nie zgadza się z ich punktem widzenia. Z drugiej strony jak prawactwo zakazuje nie wiem, np. czegoś z lgbt to już problem, że łamane prawa człowieka, wolnosc slowa
Ciekawi mnie czemu na youtube moga istnieć materiały na temat tego, ze hmm ziemia jest płaska, lądowanie na ksiezycu to fejk, słonce krązy w okół ziemi.. otóż youtube nie ma korzysci z usuwania tego. Reddit natomiast ma takie, że wchodzi lewactwu w dupsko. Skrajne lewactwo jak u kolegi oraz skrajne prawactwo jak u wiekszosci wykopków to rak.
@realez: pojęcie "wolność słowa" znasz chyba tylko z telewizji.

1. ma ograniczenia, a nie "wolno mi wszystko"
2. nie znaczy, że mogę sobie wejść do twojego domu i gadać co mi się podoba
@realez: lol. nie wiesz nic o niczym i jeszcze jakieś śmieszne tagi dajesz ;)

Poczytaj sobie może o wolności słowa, bo serio tutaj niczego nie wiesz i jeszcze swoje definicje wymyślasz.

Reddit jest prywatną własnością, mieści się na fizycznym sprzęcie, na czyjejś prywatnej posiadłości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@get_connected nie dostałeś bana za szerzenie odmiennego zdania, dostałeś go za szerzenie kłamstw i foliarskiego bełkotu :)

Bo Ty tak powiedziałeś xD

Wolność słowa nie daje Ci prawa do #!$%@? głupot na prawo i lewo.

To teraz jeszcze redefiniujmy znaczenie pojęcia wolnoności słowa wg wykopka i droga do dyktatury stoi otworem
@ChickenK:
Tak tak, to reddit jest zly


@Qtavon: ja dostalem bana na tym subreddicie za wrzucenie linka do zrecenzowanych badan będących metaanalizą innych prac i raportów pod kątem wpływu (a raczej jego braku w funkcji czasu kontaktu) dystansu społecznego na rozprzestrzenianie sie wirusa.

Wiadomość od moderatora była taka, że jego nie obchodzą badania, a jeśli coś pomaga tylko w minimalnym stopniu to trzeba to robić by chronić babcie i gdyby wszyscy po
@realez: w tym co piszesz jest 0 merytoryki, 0 znajomości pojęć, 100% wymysłów i obrażania i jeszcze nazywasz mnie od jakiegoś "wy". Ja ci wyjaśniam, a ty zamiast nawet spróbować zrozumieć odpowiadasz jak z tych memów "nie zesraj się".

Nie ma czegoś takiego jak "wolność słowa gdzie wszystko można"
Nie ma czegoś takiego jak "wolność słowa w internecie", internet nie jest przestrzenią publiczną
No i Reddit jest w innym kraju, więc
@TomSz: Dziękuje za wypowiedź, ale sie z nią nie zgadzam. To ty mnie zacząłeś atakować, ze pojecie znam z telewizji. To ty zacząłeś wkładac w moje usta słowa, ktorych nie napisałem „wojowniku”.
@TomSz: Ale odnoszac sie do linku. Czekam, aż reddit usunie wszystkie wpisy, że ćpun i bandyta był bohaterem narodowym. Czekam, aż google usunie wszystkie wpisy co do jednego o tym, że ziemia jest płaska.
Wolność słowa nie daje Ci prawa do #!$%@? głupot na prawo i lewo.


@ChickenK: Otóż właśnie że daje. Każdy może sobie mówić co mu się podoba tak długo jak nie łamie prawa. Oczywiście jak #!$%@? głupoty to na pewno się znajdą ludzie którzy go wyprowadzą z błędu albo po prostu zignorują.

Problemem jest że ludzie łykają wszystko bez popity zwłaszcza jeśli im to pasuje do ich poglądu na ten sam temat,
internet nie jest przestrzenią publiczną


No to wszystkie sądy na całym swiecie sie zdziwią, że wyroki w ktorych zobowiązuja do publicznego sprostowania, przeprosin są dalej nie wykonane!
(Oczywiscie stosuje skróty myślowe)
Wolność słowa nie daje Ci prawa do #!$%@? głupot na prawo i lewo.


@ChickenK: otóż daje. Gdyby nie wolność do #!$%@? głupot na lewo i prawo, a tym samym wolność innych do kontrowania tych głupot, skąd mielibyśmy w ogóle wiedzieć co jest głupotą a co nie?