Wpis z mikrobloga

Jak idziecie na jakieś kontrolne badania u lekarzy specjalistów, lub po prostu wizytę, to bierzecie w #pracbaza urlop, albo dogadujecie się że odrobicie te godziny kiedy indziej? Bo L4 z tego powodu wziąć nie można no nie? No bo mówię o sytuacji, gdzie jest się na tyle zdrowym, że dało by radę pracować, tylko trzeba zrobić po prostu badania. Pytanie dotyczy zatrudnienia na umowę o pracę. #prawo #kodekspracy #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #prawo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@temokkor: Pracuje w trybie "homeoffice" inaczej zwanym chałupnictwem więc takie wyjścia to nie problem bo można odpracować zaraz jak się z takiej wizyty wróci. Jaki masz tryb pracy najpierw powiedz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@temokkor:
Ja mam przychodnię 200m od biura więc na luzie mogę się urwać w trakcie pracy na umówioną wizytę. Jak muszę podjechać gdzieś dalej to przychodzę trochę później do pracy i odpracowuję albo biorę urlop.
  • Odpowiedz
  • 0
@temokkor No to zależy bo nie wiem czy mówiłeś o badaniach okresowych takich z pracy czy zwyczajnie o takich co sobie prywatnie robisz. Te pierwsze są w godzinach pracy a te drugie na urlopie.
  • Odpowiedz