Wpis z mikrobloga

Nikt wczoraj nie wyłapał, że Paweł teasował skórkę dla kota? W jego języku 'nie mogę o tym mówić' oznacza 'pracujemy nad tym, ale nie mamy gwarancji, że będzie działać dlatego nie możemy publicznie ujawniać'

No i fakt, nie zaprzeczył temu wyciekowi nawet był zadowolony, że to wypłynęło bo może sobie żartować i słuchać teorii co oznaczają nazwy DLC...

#cyberpunk2077
pablo397 - Nikt wczoraj nie wyłapał, że Paweł teasował skórkę dla kota? W jego języku...
  • 6
@pablo397: na nic nie czekam tak jak na ten pancerz dla kota. Jak go nie będzie w DLC to zmieniam ocenę gry wszędzie gdzie ją oceniłem na jeszcze niższą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT: jak dla mnie mogą dodać nawet cały wycięty content a ocena i tak spadnie jak nie będzie pancerza.
@oxygene5: witam, byłem designerem odpowiedzialnym za mini gry w tej produkcji i niestety nie udało się ich dowieźć na czas przez problemy z silnikiem. Oczywiście, że jest mechanika sprzątania w kuwecie w formie mini gry. Wygląda to tak, że kot siada na skraju kuwety i sra bobkami, które gracz musi odbić łopatką do sprzątania tak aby po paraboli, która jest zależna od ustawienia kociej dupy, łopatki i kątu jej trzymania, odbite