Wpis z mikrobloga

Dostałem w prezencie kostkę g-shocka, wszystko fajnie, podoba mi się bardzo, ale jest tylko jeden szkopuł. Przycisk adjust w porównaniu do innych przycisków jest w głębi obudowy i nie mogę go nacisnąć, chyba, że będę temperował paznokcie jak ołówki (ustawiłem czas wąskim i cienkim patyczakiem). I teraz pytanie bawili byście się z tym w gwarancję (czy w ogóle ją przyjmą)? Po paragonie widzę, że zegarek kupiono w sklepie zegarek.net, czy ktoś kojarzy ten sklep i jakie mogą mieć podejście w temacie? #zegarki #zegarkiboners #zegarek #gshock
Mfalme_Kitunguu - Dostałem w prezencie kostkę g-shocka, wszystko fajnie, podoba mi si...

źródło: comment_1626592810LuSRuANp84iygAodsqMqIY.jpg

Pobierz
  • 21
jak to nówka, to gadaj ze sklepem, jak ma już swój wiek, to do zegarmistrza, pewnie źle wsadzony/zapadnięty przycisk i za parę złotych naprawi.


@czyznaszmnie:
jak się nie znasz to się nie wypowiadaj, nie wychodzi się w takiej sytuacji na dzbana :)
to samo tyczy się pana @Arachnos83:

xDD

Zamień sobie na model 5610.

@Grzesinek:
polecam naukę czytania ze zrozumieniem :)

Dostałem w prezencie kostkę g-shocka
@PanKracy582 Dzięki za fantastyczne rady.
Op może przecież odsprzedać swoj i dołożyć do wyzszego modelu z którego moim zdaniem będzie bardziej zadowolony gdyż w obecnym przeszkadza mu fabrycznie płytko umiejscowiony przycisk adjust.
@czyznaszmnie:
tylko, że ja nie o tym?

Nie wiem po co to tak wymyślili, trochę bezsens, ale skoro ma tak być to ok.

wytłumaczenie jest wyżej podane, polecam doczytać i będziesz ciut mądrzejszy

Dzięki za fantastyczne rady.


@Grzesinek:
proszę bardzo, polecam się na przyszłość :))))
Damn, nie spodziewałem się takiej dyskusji, ale już wszystko wiem. Po prostu nie byłem pewny czy ten przycisk adjust ma być wgłębiony w obudowę czy to wada fabryczna. Muszę się przyzwyczaić do tego ale teraz już wiem dlaczego zastosowano takie rozwiązanie. Dzięki wszystkim za pomoc.