Wpis z mikrobloga

Mirki, chcę ogarnąć raz a porządnie ten syf XD Przez kilka tygodni, gdy byłem na urlopie wyrósł po prostu las, non-stop padało. Jak to zrobić?

Plan jest taki, żeby to wypalić palnikiem, a następnie umyć myjką ciśnieniową. No i właśnie? Co dalej? Można od razu sypać na to fugę? Chcę użyć fugi polimerowej. Jak rozumiem z filmików/instrukcji w sieci, trzeba wypłukać trochę tej ziemi, nasypać fugę, rozprowadzić, ubić, usunąć nadmiar i podlać wodą. Czy coś pominąłem? Czy bez rozbierania kostki da się to zrobić porządnie?

#budujzwykopem i trochę #ogrodnictwo
geuze - Mirki, chcę ogarnąć raz a porządnie ten syf XD Przez kilka tygodni, gdy byłem...

źródło: comment_1626589429T4xroTaOeeHiBcucnBeZSQ.jpg

Pobierz
  • 107
@geuze: Wal glifosat i później konkretna myjka. Samo mycie musisz liczyć dwie dniówki na konkretnym sprzęcie. Taką myjkę za 500plnow sobie odpuść bo nie wytrzyma tego.
mam zwierzęta domowe i wolałbym bez randapiku


@geuze: roundup (glifosat - bo to jest to samo, tylko pierwsze to nazwa handlowa a drugie nazwa substancji) nie jest szkodliwy dla zwierząt (o ile nie zamierzasz zwierząt tym poić)

randaipik to zuo


@Activnoiz: bo?

Po aferze z roundaupem


@PiotrFr: nie ma żadnej afery, tylko lobbing "ekologów" - taki sam numer jest z kurami z wolnego wybiegu, gdzie jajka od kur z